Zostań Miss KLE news i zgarnij super nagrody!

Romantyczna kolacja dla dwojga, "DAY SPA" w salonie piękności, bon na szalone zakupy oraz tytuł i szarfa Miss KLE news. Weź udział w internetowym konkursie i w drodze głosowania zgarnij wszystkie nagrody.

0

Romantyczna kolacja dla dwojga, „DAY SPA” w salonie piękności, bon na szalone zakupy oraz tytuł i szarfa Miss KLE news. Weź udział w internetowym konkursie i w drodze głosowania zgarnij wszystkie nagrody.

To pierwszy taki konkurs na portalu KLE news. Przez dwa tygodnie (do 13 listopada) przyjmujemy zgłoszenia kandydatek z powiatu lęborskiego i kartuskiego. Na adres e-mail: info@kle-news.pl wystarczy wysłać swoje zdjęcie portretowe (mile widziane drugie zdjęcie, przedstawiające sylwetkę). Nie zapomnij podpisać się imieniem i nazwiskiem oraz podać wiek i miejscowość, z której pochodzisz!

Od 13 listopada rozpocznie się głosowanie. Zdjęcia kandydatek zostaną opublikowane na portalu KLE news, a zwyciężczyni zostanie wybrana drogą głosowania internautów. Ta, która otrzyma najwięcej głosów, zgarnia wszystkie nagrody – bo królowa może być tylko jedna. Te z kolei są warte zachodu. Do wygrania: romantyczna kolacja dla dwojga, „DAY SPA” w salonie piękności, bon na zakupy oraz tytuł i szarfa Miss KLE news.

Drugie i trzecie miejsce zostanie nagrodzone drobnymi upominkami. Szczegóły nagród (jak np. nazwa restauracji) podane zostaną wkrótce.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj