Zdjęcia Lęborka? Nie – to szkice! Pomóż lokalnemu artyście wydać album

Lęborski artysta słynący ze szkiców miasta planuje wydać album promujący pow. lęborski. Radny Patryk Bianga zorganizował zbiórkę pieniędzy na ten cel.

0

Lęborski artysta słynący ze szkiców miasta planuje wydać album promujący powiat lęborski. Radny Patryk Bianga zorganizował zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Bronisław Lis to znany lęborski artysta, autor wielu szkiców miasta, które popularność zyskały dzięki temu, że wyglądają jak… zdjęcia zrobione aparatem. Do tej pory jego prace można było podziwiać szczególnie w Internecie. W końcu pojawiła się inicjatywa stworzenia albumu ze szkicami autorstwa mieszkańca Lęborka. Będzie to nie tylko realizacja marzeń Bronisława, ale również świetna promocja dla miasta.

– Wspólnymi siłami możemy pomóc lokalnemu artyście Bronisławowi Lisowi, którego szkice to perełki obrazujące Lębork i okolice w różnej przestrzeni czasowej. Wiem, że może są zrzutki, które są bardziej poruszające, lecz mnie po spotkaniu z artystą ujęła jego pasja i dlatego uważam, że możliwość spełnienia marzeń oraz promocji naszego miasta skłoni wielu ludzi do wsparcia – mówi radny Patryk Bianga.

Szansą na nabycie zbioru tych pięknych prac jest wydruk 200 albumów pod tytułem „Światło Cień” Lębork i okolice. Na dzień dzisiejszy artysta nie posiada kwoty potrzebnej na pokrycie kosztu druku (4500 zł).

Weź udział w zrzutce TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj