Zbierają deski na potęgę. Cel jest szczytny

W schronisku OTOZ "Animals" w Dąbrówce koło Wejherowa rozpoczyna się remont boksów oraz naprawa zadaszeń bud. Opiekuni bezdomnych zwierząt wychodzą do ludzi z nietypową prośbą. 

0

W schronisku OTOZ „Animals” w Dąbrówce koło Wejherowa rozpoczyna się remont boksów oraz naprawa zadaszeń bud. Opiekuni bezdomnych zwierząt wychodzą do ludzi z nietypową prośbą. 

– Boksy te służą nam od samego początku prowadzenia schroniska i wymagają generalnego remontu. Na chwilę obecną bardzo potrzebne są nam deski, z których zrobimy podesty i podłogi do boksów – mówią pracownicy schroniska OTOZ „Animals”.

Poszukiwane deski na podłogi muszą mieć wymiar minimum 2,15 metrów. Z kolei deski na zadaszenie bud mogą być krótsze, więc powinny wynosić 1,2-1,5 metra.

– Każdego dnia trafiają do nas nowe psiaki, zagubione, niechciane i niekochane. Walczymy o ich życie i zdrowie. Przywracamy im wiarę w człowieka. Chcielibyśmy, aby ich pobyt w schronisku był bezpieczny i jak najbardziej komfortowy – dodają opiekunowie.

Pomóż poprawiać warunki, w jakich przebywają bezdomne zwierzęta. W tej sprawie można się kontaktować z biurem adopcyjnym schroniska w godzinach jego urzędowania.


OTOZ Animals
Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt
w Dąbrówce / koło Wejherowa
tel. biuro adopcyjne: 607-540-557
pon-pt. 10.30 – 18.00
sob-niedz. 10.30 – 18.00
adres e-mail: dabrowka@otoz.pl
www.schroniskodabrowka.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj