Zakończyli sezon rowerowy i rozpoczęli morsowy

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach odpowiedziało ponad 70 osób, które wybrały tego dnia rower, morsowanie... albo jedno i drugie.

0
Foto: GOK Sierakowice

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach odpowiedziało ponad 70 osób, które wybrały tego dnia rower, morsowanie… albo jedno i drugie.

GOK w Sierakowicach zorganizował „Aktywny piknik rodzinny”. Impreza rozpoczęła się 6 października tuż po godz. 11:00, gdy kilkudziesięcioosobowa grupa, mimo chwilowego załamania pogody, wystartowała na rowerach w kierunku Kamienicy Królewskiej. Najmłodszy uczestnik miał trzy lata i podróżował w foteliku rowerowym. Siedmioletni Adaś ponad 13-kilometrową trasę pokonał na rowerze sam.

Piękną, leśną ścieżką przejechali przez Bukowo, Nowalczysko i po pokonaniu prawie czternastu kilometrów oraz rozwiązaniu kilku zadań na trasie, dotarli na plażę w Kamienicy Królewskiej. Tam czekało już czekało ognisko, nagrody, poczęstunek i morsy. Po wspólnej rozgrzewce do wody weszły 32 osoby. Zimnej kąpieli spróbował nawet 5-letni Mieszko z Mirachowa.

Foto: GOK Sierakowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj