Zaginął 20-letni Michał. Jego życie może być zagrożone

Policjanci o zaginięciu mężczyzny zostali zaalarmowani 1 lutego tuż przed godziną 23:00. Przyjęto zgłoszenie i od razu zaczęto szukać Michała Tomaszewskiego.

0

Policjanci o zaginięciu mężczyzny zostali zaalarmowani 1 lutego tuż przed godziną 23:00. Przyjęto zgłoszenie i od razu zaczęto szukać Michała Tomaszewskiego.

Michał Tomaszewski wyszedł z miejsca swojego zamieszkania przy ul. Węsierskiej w Gdańsku, pozostawił wszystkie rzeczy osobiste. Mężczyzna do tej pory nie skontaktował się ze swoją rodziną oraz przyjaciółmi. Z informacji, które zdobyli policjanci, wynika, że mężczyzna może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

Komendant komisariatu na Osowej wszczął alarm dla policjantów, którzy szukają Michała. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje. Kilkudziesięciu policjantów prewencji wspieranych przez policjantów z wydziału kryminalnego i Oddziału Prewencji Policji z Gdańska szuka zaginionego 20-latka. Policjanci sprawdzają miejsca, w których może przebywać mężczyzna. Sprawdzane są szpitale, przychodnie, parki, skwery, przystanki komunikacji miejskiej. Przekazano informację o zaginionym do korporacji taksówkarskich i ZTM. Policjanci sprawdzają zapisy z kamer monitoringu oraz analizują zdobyte informacje.

Michał Tomaszewski w dniu zaginięcia ubrany był w czarne spodnie, czarne buty New Balance, skóro-podobną czarną kurtkę z kapturem, czarną bluza H&M. Michał Tomaszewski ma 186 cm wzrostu, waży ok. 100 kg, ma włosy w kolorze ciemnego blondu – do ucha – z tyłu wygolone i przygarbioną posturę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem policji przy ul. Balcerskiego 35 w Gdańsku pod nr. tel. dyżurnego: 47 741-11-22 lub pod numerem alarmowym 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj