Zachwyca smakiem i łapie za serce widokiem na całe Sierakowice! Sprawdź nową restaurację

Restauracja Ambrozja to nowa perełka na mapie Sierakowic. Świetna lokalizacja w centrum, bogate menu i doświadczona obsługa to gwarancja, że będziesz ich stałym gościem!

0

Restauracja Ambrozja to nowa perełka na mapie Sierakowic. Świetna lokalizacja w centrum, bogate menu i doświadczona obsługa to gwarancja, że będziesz ich stałym gościem!

Nowopowstała restauracja to wynik współpracy ludzi, których pasją jest gastronomia. Ambrozja mieści się w samym centrum Sierakowic na ul. Słupskiej 2B/21 na najwyższym piętrze budynku z panoramą na Sierakowice. Nowoczesny, przytulny wystrój sali pozwala na przyjęcie dużej liczby gości, przy tym zachowując odpowiednie odstępy między stolikami.

– Jesteśmy młodzi i podążamy za obecnymi trendami, co widać w restauracji Ambrozja. Chcemy, aby nasi goście czuli się doceniani i ważni – mówi Weronika Głodowska, właścicielka restauracji Ambrozja. 

Co znajdziemy w menu?

Starannie opracowane menu z pewnością podbije Wasze kubki smakowe. W karcie mamy duży wybór śniadań, fast-foodów, deserów, makaronów, pierogów, zup oraz różnego rodzaju dodatków w postaci surówek i nie tylko. Wśród obiadów stajemy przed wyborem mięs z: kurczaka, ryby, wołowiny i wieprzowiny. Restauracja Ambrozja to świetnie miejsce dla całych rodzin, bo szeroki wybór posiłków znajdziemy też w menu dla dzieci.

– Po wielu latach pracy w gastronomii wiedzieliśmy, czym się kierować, kiedy otwieraliśmy własną restaurację. Klient musi być traktowany z szacunkiem, lokal ma być czysty i przytulny, a menu bogate z pysznymi posiłkami. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że udało nam się tego dokonać. Zapraszamy wszystkich smakoszy – dodaje Weronika Głodowska.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj