Sierakowice. CHOMS odmieni Twój dom. Najlepsze artykuły do wnętrz i nie tylko

Budowa domu od podstaw, wykończenia wnętrz albo remont mieszkania to sztuka, która do tej pory wymagała od nas krokomierza... bo można było się nieźle nabiegać! Na szczęście to już przeszłość, bo w Sierakowicach powstał nowy market budowlany CHOMS. Co ma w swojej ofercie?

0
Foto: CHOMS/Facebook
Budowa domu od podstaw, wykończenia wnętrz albo remont mieszkania to sztuka, która do tej pory wymagała od nas krokomierza… bo można było się nieźle nabiegać! Na szczęście to już przeszłość, bo w Sierakowicach powstał nowy market budowlany CHOMS. Co ma w swojej ofercie?
CHOMS to innowacyjny market budowlany, który jest adresowany do klientów detalicznych i hurtowych (wykonawców). W ofercie sklepu znajdziemy głównie materiały do przeprowadzenia remontów oraz do wykończenia wnętrz.
– Świeżynką w naszym regionie, która dopiero podbija serca mieszkańców Kaszub, jest beton architektoniczny. Daje poczucie stonowanego, ale zarazem nowoczesnego i gustownego wnętrza. Mamy również bardzo duży wybór ciekawych płytek ściennych i podłogowych. Wykonujemy projekty ich ułożenia według życzeń klienta. Prowadzimy także panele podłogowe – mówi Sławomir Choszcz, właściciel marketu CHOMS.
I choć tego typu asortymentu znajdziemy na półkach najwięcej, to CHOMS stoi frontem również do klientów, którzy dopiero rozpoczynają budowę domu.
– Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprowadzamy towar dla klienta, organizujemy transport i zapewniamy wyłączność na produkty. Można u nas wybudować dom od podstaw aż po klucz i wykończenie wnętrza – dodaje.
W markecie CHOMS znajdziemy towary wiodących producentów, takich jak: Beckers, Tikurilla, Dekoral Ceramic, Dulux, Blue Dolphin, Sopro, Fox Decorator, Guardi, Faraone, Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Nowa Gala i Stegu.
– Zachęcamy do odwiedzin naszego sklepu i sprawdzenia skuteczności produktów oraz profesjonalizmu sprzedawców. Indywidualne doradztwo i praktyczna wiedza pozwala nam idealnie dopasować towar do wymagań klienta – mówi właściciel marketu CHOMS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj