Wejdź do Fabryki Wyobraźni!

Jest takie miejsce na portalu KLE news, gdzie możesz mieć nieograniczone możliwości. Wystarczy tylko użyć trochę wyobraźni.

0

Jest takie miejsce na portalu KLE news, gdzie możesz mieć nieograniczone możliwości. Wystarczy tylko użyć trochę wyobraźni.

Czytelniku, wejdź do Fabryki Wyobraźni! To miejsce o nieograniczonych możliwościach, stworzone specjalnie dla Ciebie.

– W naszej pracowni w gotowości czekają wyspecjalizowane drukarki 3D, frezy i lasery. Jesteśmy więc świetną opcją dla tych, którzy stawiają na oryginalność. Dużymi krokami zbliżają się święta, dlatego już pracujemy nad kilkoma zleceniami „pod choinkę”. Wydrukować można naprawdę dużo. Trzeba tylko nie bać się do nas napisać. Wyceny przygotowujemy indywidualnie, bo każde zlecenie jest inne. Ceny nie straszą, a dodatkowo można uzyskać rabaty – dodaje właściciel marki Pclip, Piotr Klamrowski.

Czy są jakieś ograniczenia?

– Praktycznie nie. Zależnie od drukowanego przedmiotu, wykorzystywany jest inny rodzaj filamentu. Prostym językiem mówiąc, dany przedmiot może świecić w ciemności, być drewniany, gumowy, bardzo twardy i wytrzymały itd. Czasem montujemy też oświetlenie LED lub inne dodatki. Ostatnio np. wydrukowaliśmy głośniki stereo w 40% z drewnianego filamentu. Tu właśnie dodaliśmy oświetlenie LED, metalową siatkę i pokrywkę ze stali nierdzewnej. Efekt – niesamowity – mówi Piotr Klamrowski, właściciel marki Pclip.

Puść wodze wyobraźni, a wyspecjalizowane drukarki 3D zrobią resztę same. Jak się do tego zabrać? To dziecinnie proste… Wejdź do Fabryki, klikając TUTAJ. W formularzu uzupełnij swoje dane, a następnie w wiadomości do redakcji dokładnie opisz, jaki przedmiot Cię interesuje. Skontaktujemy się z Tobą i sprawimy, że Twoja wyobraźnia nabierze realnych kształtów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj