Weekendowe granie juniorów Cartusii

W miniony weekend swoje mecze ze zmiennym szczęściem rozegrały trzy drużyny juniorskie Cartusii 1923 Kartuzy. 

0
W miniony weekend swoje mecze ze zmiennym szczęściem rozegrały trzy drużyny juniorskie Cartusii 1923 Kartuzy. 

Najlepiej z nich wypadła drużyna juniora D2 Młodzik z rocznika 2009/2010, która grając na wyjeździe z Sokołem Ełganowo pokonała swoich rówieśników aż 25:0 (15:0). Największą skutecznością wykazał się Maks Szychalewski, który aż 8 razy trafił do bramki rywali.

Bramki dla Cartusii strzelali również: Mateusz Grzech x6, Brajan Gański x4, Daniel Drewing x2, Ksawery Hinca x2 i po 1 trafieniu zaliczyli Hubert Renka, Dawid Lipski oraz Mikołaj Stolc.

W drugim spotkaniu juniorów, rozegranym w sobotę o godz. 11:00 w Kwidzynie, podopieczni trenera Łukasza Riegel z grupy Junior C1 z rocznika 2006/2007, występujący w I lidze wojewódzkiej, choć przeważali przez większość spotkania, ulegli drużynie Rodła Kwidzyn 1:0 (0:0). Jedyna bramka w tym spotkaniu padła na początku drugiej połowy. Cartusia zagrała w składzie: Witka-Hinca, Adamczyk, Regliński, Zimnowłocki, Riegel, Mielewczyk, Lewandowski, Malinowski, Wyka, Bryska; rez.: Kryszewski, Kruszyński, Uzarek, Dejk.

W ostatnim, trzecim spotkaniu juniorów Cartusii z grupy Junior D1 rocznik 2008/2009 rozegranym w niedzielę o godz. 11:00 w Redzie, podopieczni trenera Piotra Haberki musieli uznać wyższość swoich rówieśników z Jedynki Reda, z którymi doznali wysokiej porażki bo aż 11:1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj