W Lęborku wyprodukują Ci dach w 24H. FAKT czy MIT?

Firma z Lęborka oferuje wyprodukowanie blachodachówki i blachy na wymiar o wybranym przez klienta wzorze kolorystycznym w przeciągu 24 godzin. Sprawdzamy. 

0

Firma z Lęborka oferuje wyprodukowanie blachodachówki i blachy na wymiar o wybranym przez klienta wzorze kolorystycznym w przeciągu 24 godzin. Sprawdzamy. 

Dachy Patryk Bianga z Lęborka to firma z 15-letnim bagażem doświadczenia w branży. W jej ofercie znajdziemy tylko najlepsze pokrycia dachowe wiodących producentów, takich jak: Braas, Roben, Creaton, Meyer-Holsen i Wienerberger. W hurtowni Dachy Patryk Bianga klienci mają duży wybór dachówek, blachodachówek, blach trapezowych i pap. Szeroki asortyment firmy obejmuje również różnego rodzaju okna dachowe, wyłazy, rolety, moskitiery, świetliki i wiele innych.

W Lęborku sięgają po więcej

– Chcieliśmy wyjść poza szablon, być bliżej potrzeb klienta. Właśnie tak doszliśmy do momentu, w którym zaczęliśmy produkować blachodachówkę i blachę na wymiar o wybranym przez klienta wzorze kolorystycznym w przeciągu 24 godzin – mówi Patryk Bianga, właściciel firmy. 

Usługa „24H” obejmuje więc produkcję blachodachówki ciętej na wymiar oraz blach trapezowych w profilu T18. Dodatkowo klient ma do wyboru pełną gamę kolorystyczną. Co z drobniejszym asortymentem, koniecznym do prac dekarskich?

– Również w 24H wykonujemy obróbki blacharskie oraz posiadamy od ręki asortyment wkrętów, membran dachowych i pozostałych elementów potrzebnych do zamontowania kompletnego dachu – tłumaczy Patryk Bianga.

Obalamy MIT

Czy to w ogóle możliwe, aby zamówiona blachodachówka była gotowa do odbioru już w przeciągu 24 godzin od zamówienia? A jeśli tak, to w jaki sposób? Zapytaliśmy właściciela firmy Dachy Patryk Bianga z Lęborka.

– Naszym partnerem jest prężnie działająca firma Balex Metal, która mieści się zaledwie 20 kilometrów od Lęborka. Mamy własną flotę pojazdów, aby odbierać wyprodukowane zamówienia, po które przyjeżdżamy codziennie. Stąd czas oczekiwania np. na blachodachówkę jest tak krótki – mówi Patryk Bianga.


Zapytaj o ofertę z rabatami!

– Przyjdź do naszego biura, napisz maila lub zadzwoń i sprawdź ile mamy dla Ciebie! – dodaje Patryk Bianga.

84-300 Lębork, ul.Abrahama 10

tel. 500 205 585

e-mail: biuro@bianga.pl

http://bianga.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj