GEPARD Lębork. Likwidacja szkód komunikacyjnych oraz wypożyczalnia samochodów w jednym miejscu

Firma Gepard to nowa perełka na mapie Lęborka. W ofercie znajdziemy między innymi wynajem krótko i długoterminowy na prostych zasadach, a to wszystko bez limitu kilometrów oraz kaucji.

0

Firma Gepard to nowa perełka na mapie Lęborka. W ofercie znajdziemy między innymi wynajem krótko i długoterminowy na prostych zasadach, a to wszystko bez limitu kilometrów oraz kaucji.

Wynajem krótkoterminowy

Oferując wynajem krótkoterminowy (również na lotnisku), jesteśmy do dyspozycji w nagłych wypadkach – działamy przez całą dobę, w związku z czym bez względu na porę mogą Państwo skorzystać z naszych pojazdów. Wszelkie formalności załatwiamy od ręki, szanując Państwa czas i wygodę.

Wynajem długoterminowy

Potrzebują Państwo samochodu na okres dłuższy niż miesiąc? A może chcecie zaopatrzyć swoją firmę w pojazd, który będzie idealnym uzupełnieniem floty, ale nie chcecie przeznaczać funduszy na nowy samochód? W takim razie wynajem długoterminowy jest dla Was – zapewniamy szeroki wybór pojazdów i dogodne warunki. Bez sprawdzania BIK i BIG!

Lęborska firma Gepard oferuje takie samochody jak:

Klasa A – Skoda Citigo

Klasa B – Skoda Fabia, Kia Venga, Kia Stonic

Klasa C – Renault Scenic, Hyundai i30, Opel Astra, Renault Megane, VW Jetta,         Skoda Rapid, BMW

Klasa D – VW Passat, Hyundai i40, Opel Insignia, Kia Optima

SUV i Premium – Cadillac Escalade, BMW 7, Hyundai Tucson, VW Touareg

BUS 9 osobowe i dostawcze – VW Caravelle 9 os., Fiat Ducato

Segment S – Chevrolet Corvette C6


Likwidacja szkód

Chcesz zlikwidować szkodę komunikacyjną z OC sprawcy lub AC? Zgłoś się do firmy Gepard!

Nasza wyspecjalizowana kadra pomoże Tobie w dochodzeniu roszczeń. Zorganizujemy dla poszkodowanego holowanie pojazdu, podstawimy na miejsce zdarzenia darmowy samochód zastępczy oraz wyręczymy Państwa z zgłoszenia szkody komunikacyjnej do towarzystwa ubezpieczeń. Ponadto będziemy uczestniczyć w oględzinach pojazdu i sprawdzimy rzetelność kosztorysu przygotowanego przez rzeczoznawcę, a co najważniejsze, nie pobierzemy za to żadnej opłaty. U nas również można skorzystać z fachowej porady prawnej w zakresie likwidacji szkód. Dodatkowo zajmujemy się również dochodzeniem roszczeń z tytułu uszczerbku na zdrowiu mającego miejsce w zdarzeniu drogowym – mówi Emanuela, współwłaścicielka firmy Gepard.

Świetna lokalizacja w centrum miasta i jedyna firma w Lęborku, która kompleksowo wykona dla Ciebie usługi na tak wysokim poziomie!

Od siedmiu lat skutecznie pomagamy naszym klientom w uzyskaniu należnego odszkodowania. Nasza obecność na lokalnym rynku wynika z uwagi na fakt, że w Lęborku nie było firmy, która kompleksowo zajmuje się likwidacją szkód komunikacyjnych. Ponadto cechuje nas rzetelność wykonywanych usług, za co klienci bardzo cenią nasze doradztwo – dodaje Emanuela.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj