W Cewicach otworzą… targowisko gminne!

Już niedługo otwarcie targowiska gminnego w Cewicach.

0
foto: UG Cewice

Już niedługo otwarcie targowiska gminnego w Cewicach.

Bezpośrednia sprzedaż artykułów rolno-spożywczych to coraz bardziej liczące się dodatkowe źródło dochodu dla wielu gospodarstw.

– Otwarcie targowiska ma na celu rozwój przedsiębiorczości na terenie gminy Cewice, promocję lokalnych produktów, a także stworzenie warunków dla bezpiecznego handlu. Mieszkańcy gminy i okolic będą mieli szansę sprzedać swoje produkty we właściwych warunkach – czytamy w obwieszczeniu Gminy.

foto: UG Cewice

Na nowym targowisku sprzedawcy do swojej dyspozycji będą mieli utwardzony plac, dzięki czemu sprzedaż może odbywać się na świeżym powietrzu. Handel prowadzony będzie z pojazdów, stoisk oraz w formie obnośnej – z ręki, z ziemi, wiaderka, kosza, wózka itp.

Wielkie otwarcie targowiska gminnego, a zarazem pierwszy dzień handlu, już 13 września przy ul. W. Witosa za budynkiem Zespołu szkół w Cewicach. Osoby zainteresowane korzystaniem z przygotowanych powierzchni, mogą handlować w każdy wtorek i piątek w godzinach 7:00 – 13:00. Przez pierwszy miesiąc działania targowiska, nie będzie pobierana opłata targowa od sprzedających. Regulamin korzystania z targowiska dostępny jest na stronie internetowej http://www.cewice.pl, w zakładce Targowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj