Zbliża się VI edycja festiwalu dla kobiet

Już 14 marca odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Kobiet organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Wydarzenie od kobiet i dla kobiet zakłada prezentację talentów, umiejętności i wytworów własnych rąk.

0
źródło foto: UM Lębork

Już 14 marca odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Kobiet, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Wydarzenie od kobiet i dla kobiet zakłada prezentację talentów, umiejętności i wytworów własnych rąk.

Wydarzenie jest ukłonem w stronę lokalnych kobiet, zajmujących się rękodziełem oraz propagowaniem idei swap party.
Biblioteka zachęca do udziału osoby, które szyją, malują, gotują, robią coś ciekawego; chcą poprowadzić zajęcia, warsztaty, konsultacje, porady i podzielić się swoją wiedzą. Masaż, taniec, medytacja, koncert… wszystkie aktywności mile widziane. Można także sprzedawać, kupować i wymieniać się. Przyjmowane są zgłoszenia wystawców z każdej dziedziny. Zapisy wystawców trwają do 28 lutego przez formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie biblioteki i Facebooka.

Szczególnie poszukiwani pełni zapału i chęci do pracy wolontariusze.

W tegorocznej edycji organizatorzy przewidują porady dla rodziców o emocjach i autyzmie, konsultacje z optykiem, stylistką, kosmetyczką; stoiska z aromaterapią, rękodziełem czy naturalnymi kosmetykami. Będzie tutaj to, co potrzebne jest do szczęścia – miła atmosfera, babskie rozmowy, porady specjalistów, zdrowe jedzenie.

Szczegółowy program festiwalu pojawi się na początku marca.

Bezpośrednich informacji udziela spec. ds. kulturalno-oświatowych Aleksandra Werenczuk-Hinc, tel. (59)8622 307.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj