Urząd Gminy w Cewicach zamknięty dla interesantów

0
Tło plik wektorowy utworzone przez YusufSangdes - pl.freepik.com

KOMUNIKAT
WÓJTA GMINY CEWICE
z dnia 26 marca 2021 r.

„Na podstawie art. 3 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020 r., poz. 1842 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 10 marca 2021 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 436) od dnia 29 marca 2021 r. do dnia 9 kwietnia 2021 r. Urząd Gminy w Cewicach będzie zamknięty dla interesantów.

Wstęp do Urzędu będą miały wyłącznie osoby udające się do Urzędu Stanu Cywilnego w Cewicach w sprawach:

rejestracji zgonu,
rejestracji urodzenia dziecka,
oraz osoby składające wnioski o wydanie dowodu osobistego i osoby odbierające dowód osobisty, a także osoby w sprawie miejsca pochówku na cmentarzu komunalnym.

Kontakt osób w/w sprawach poprzez wideo domofon znajdujący się w przedsionku Urzędu (po prawej stronie). Uprasza się o podanie celu wizyty urzędnikowi obslugującemu wideo domofon.

W/w osoby po przybyciu do Urzędu będą musiały obowiązkowo poddać się pomiarowi temperatury oraz dezynfekcji rak i posiadać obowiązkowo maseczkę.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy wyłącznie w formie elektronicznej (email: sekretariat(cewice.p1) lub telefonicznie (sekretariat: 59 861 34 60).

Wykaz poszczególnych referatów i stanowisk dostępny jest pod adresem:

Numery telefonów


lub
http://bip.cewice.pl/dokumenty/menu/21

Podania, wnioski i inne pisma należy dostarczać za pomocą poczty elektronicznej, przesyłek pocztowych lub skrzynki ePUAP: /o56dqo8d64/SkrytkaESP, w tym w miarę możliwośc przy wykorzystaniu profilu zaufanego lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej — zgodnie z właściwymi przepisami.

Dokumenty mogą być również składane osobiście do skrzynki podawczej znajdującej się na ścianie w przedsionku Urzędu Gminy, które będą odbierane codziennie, przy czym będą one poddawane 24-godzinnej kwarantannie, przy czym dzień złożenia przyjmuje się dzień umieszczenia w skrzynce podawczej.

Podatki, opiaty należy dokonywać w formie bezgotówkowej — przelewem lub przekazem pocztowym na rachunek bankowy Urzędu Gminy w Cewicach:
BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁEBIE 33 9324 1018 0022 6556 2000 0330.

Wpłaty z tytułu opłat za odbiór odpadów komunalnych należy dokonywać za pośrednictwem bankowości internetowej na wskazany w dokumentach indywidualne konta bankowe lub na numer rachunku bankowego dla opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi:
BANK SPÓŁDZIELCZY W ŁEBIE 23 9324 1018 0022 6556 2000 0510.

Zmiana sposobu funkcjonowania Urzędu nie oznacza, że pracownicy nie będą wykonywali swoich obowiązków. Pracownicy Urzędu rozpoczynają pracę na swoich stanowiskach o godz.7:30 i wykonują wszystkie obowiązki, łącznie z realizacją spraw mieszkańców, lecz bez bezpośredniego kontaktu z petentami.

O wszelkich zmianach dotyczących funkcjonowania Urzędu, będziemy informować na stronie internetowej Gminy Cewice.”

Wójt Gminy Cewice
Jerzy Bańka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj