Ulicami Lęborka przejedzie prawdziwa „Klasyka Gatunku”!

To będzie gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Już jutro ulicami Lęborka przejadą samochody, które w istocie są "Klasyką Gatunku".

0

To będzie gratka dla wszystkich miłośników motoryzacji. Już jutro ulicami Lęborka przejadą samochody, które w istocie są „Klasyką Gatunku”.

Zlot miłośników motoryzacji odbędzie się już jutro, 9 listopada o godzinie 16:00 na ul. Słupskiej w Lęborku, tuż za stacją paliw Shell. To wyjątkowe wydarzenie organizowane jest na zakończenie sezonu letniego 2019.

– Spotkanie organizujemy wspólnie z grupą Mercedes Spot Trójmiasto oraz Classic Pomorze. Na zlocie pod nazwą „Klasyka Gatunku” z pewnością każdy pasjonat motoryzacji znajdzie coś dla siebie – mówią organizatorzy wydarzenia.

W planie zlotu również krótka przejażdżka samochodami ulicami Lęborka. Na koniec uczestnicy pojadą nad jezioro Lubowidz, by wspólnie rozpalić ognisko.

– Na spotkanie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lęborka oraz okolic. Każdy uczestnik, jak i samochód mile widziany. Bardzo liczymy na różnorodność marek pojazdów. Jedyne, co należy zabrać ze sobą, to dobry humor oraz prowiant na ognisko. Pamiętajmy, że pasja ma łączyć, a nie dzielić! Dlatego nie może Cię zabraknąć – dodają organizatorzy.

Ze szczegółami wydarzenia można się zapoznać TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj