Tynki i farby BOLIX już dostępne w CHOMS Sierakowice. Sprawdź ofertę!

Market budowlany CHOMS z Sierakowic rozwija skrzydła i do swojej oferty na stałe dodaje wiodącego producenta farb i tynków - BOLIX. To oferta dla klientów, którzy cenią sobie nowoczesny styl i trwałość kolorów idące w parze z atrakcyjną ceną.

0

Market budowlany CHOMS z Sierakowic rozwija skrzydła i do swojej oferty na stałe dodaje wiodącego producenta farb i tynków – BOLIX. To oferta dla klientów, którzy cenią sobie nowoczesny styl i trwałość kolorów idące w parze z atrakcyjną ceną.

CHOMS to market budowlany, który jest dedykowany klientom detalicznym i hurtowym (wykonawcom). W ofercie sklepu znajdziemy głównie materiały do przeprowadzenia remontów oraz do wykończenia wnętrz. I choć tego typu asortymentu znajdziemy na półkach najwięcej, to CHOMS stoi frontem również do klientów, którzy dopiero rozpoczynają budowę domu.

– Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprowadzamy towar dla klienta, organizujemy transport i zapewniamy wyłączność na produkty. Można u nas wybudować dom od podstaw aż po klucz i wykończenie wnętrza – mówi Sławomir Choszcz, właściciel marketu CHOMS.
W markecie CHOMS znajdziemy towary czołowych producentów materiałów budowlanych, takich jak: Beckers, Tikurilla, Dekoral Ceramic, Dulux, Blue Dolphin, Sopro, Fox Decorator, Guardi, Faraone, Cersanit, Opoczno, Tubądzin, Nowa Gala i Stegu. Niedawno do stałej oferty dołączył również wiodący producent farb i tynków BOLIX. Czym charakteryzują się jego produkty?
– Przede wszystkim łatwą i przyjemną aplikacją oraz dobrą wydajnością, co przekłada się oczywiście na cenę. Te zalety w połączeniu z bogatą kolorystyką farb i tynków pozwoliły nam stworzyć blisko 30 letnią historię firmy BOLIX. Zaufało nam tysiące klientów, o czym świadczą liczby. Przykładem jest 90 mln m2 elewacji, na które do tej pory wykorzystano nasze produkty – mówi Piotr, przedstawiciel handlowy w firmie BOLIX.
Teraz farby i tynki BOLIX dostępne są również w markecie budowlanym CHOMS w Sierakowicach. Na miejscu można skorzystać z mieszalnika pigmentów, dzięki czemu większość kolorów jest dostępna od ręki.

Dowiedz się więcej o nowej ofercie marketu CHOMS TUTAJ lub pod numerem telefonu: 607 465 831.

Przyjdź do marketu i zapytaj o najlepsze tynki i farby do Twoich wnętrz oraz elewacji!

CHOMS

Ul. Kartuska 30, 83-340 Sierakowice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj