Twoje dziecko ma talent plastyczny? Zgłoś je do konkursu

Zapisz dziecko do udziału w powiatowym konkursie plastycznym "Jan Paweł II - Wstańcie, Chodźmy".

0

Zapisz dziecko do udziału w powiatowym konkursie plastycznym „Jan Paweł II – Wstańcie, Chodźmy”.

Konkurs organizowany jest w ramach XVI Lęborskiego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci i młodzież w wieku od 5 do 19 lat. Prace powinny być wykonane samodzielnie techniką malarstwa, rysunku albo grafiki w formacie A3 (42 x 30 cm). Każda praca powinna posiadać na odwrotnej stronie czytelną metryczkę informacyjną, wypełnioną pismem drukowanym i starannie przymocowaną do pracy według wzoru: imię i nazwisko autora, wiek imię i nazwisko nauczyciela (w pełnym brzmieniu) pod kierunkiem, którego praca została wykonana oraz adres placówki lub autora, nr tel., e-mail.

Termin składania prac upływa 17 października do godziny 15:00. Prace można wysyłać na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Różyckiego 2, 84- 300 Lębork.

Prace oceniane będą w 4 grupach wiekowych: 5-7 lat; 8-11 lat; 12-16 lat; powyżej 17 lat.

Wyniki konkursu będą dostępne na stronie Młodzieżowego Domu Kultury w Lęborku, Urzędu Miasta Lęborka i Sanktuarium św. Jakuba Ap. w Lęborku. Organizatorzy powiadomią laureatów telefonicznie i e-mailowo o wynikach konkursu. Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 22 października o godzinie 18:45 w Sanktuarium św. Jakuba Apostoła w Lęborku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu pod tel. 59 8 621 645.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj