Świąteczne cięcie cen w Natural Beauty w Lęborku! Zaoszczędź nawet 400 zł

Gabinet Natural Beauty w Lęborku tnie ceny na święta - i to dosłownie! Spraw sobie lub najbliższym niepowtarzalny prezent w grudniu, a zaoszczędzisz nawet 400 zł.

0
Technologia zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com

Gabinet Natural Beauty w Lęborku tnie ceny na święta – i to dosłownie! Spraw sobie lub najbliższym niepowtarzalny prezent w grudniu, a zaoszczędzisz nawet 400 zł.

Już wiemy, jak wygląda prawdziwe świąteczne szaleństwo… bo właśnie taki jest grudzień w Natural Beauty w Lęborku. Gabinet ogłosił promocję na zabiegi Endermologii LPG Alliance. W ostatnim miesiącu w roku obowiązuje zniżka aż o 400 zł na pakiet zabiegów. Trzeba się jednak pośpieszyć, bo zostało już tylko kilka wolnych miejsc!

Endermologia LPG Alliance to jeden z najpopularniejszych zabiegów na ciało. Ceniony jest przede wszystkim za wysoką efektywność w odniesieniu do wyszczuplania i modelowania sylwetki, a także usuwania pomarańczowej skórki.

Zabieg polega na intensywnej stymulacji tkanek przy zachowaniu maksymalnego komfortu pacjenta. Procedura jest w pełni bezinwazyjna i relaksacyjna, a leczenie niezwykle skuteczne. Precyzyjne wygładzenie skóry oraz zgrabne ciało można uzyskać już po wykonaniu serii dziesięciu zabiegów!

– To świetny pomysł na prezent świąteczny. Błyskawicznie możemy uzyskać efekt wygładzenia cellulitu, ujędrnienia skóry oraz redukcji tkanki tłuszczowej – mówi Jagoda Kotłowska, właścicielka salonu Natural Beauty w Lęborku.

Klientki, które zapiszą się na ostatnie wolne w miejsca w grudniu lub wykupią bony podarunkowe na święta, skorzystają z dużej promocji – 400 zł zniżki na pakiet zabiegów!

Zabiegi Endermologii LPG Alliance

Cena regularna – 1900 zł ze strojem zabiegowym w cenie (10 zabiegów po 40 minut każdy). 
OFERTA PROMOCYJNA – 1500 zł ze strojem zabiegowym w cenie (10 zabiegów po 40 minut każdy).
Foto: Natural Beauty Lębork

Znajdź idealny prezent dla siebie lub najbliższych
Gabinet Natural Beauty w Lęborku oferuje zabiegi z zakresu modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej oraz zabiegi ujędrniające ciało. W ofercie znajdziemy między innymi:
– zabiegi Endermologii LPG Alliance
– liposukcje ultradźwiękową
– lipolaser
– fale radiowe
– zabiegi Endermologii LPG Alliance-Endermolift na twarz, które redukują zmarszczki, cienie pod oczami, „podwójny podbródek” oraz gwarantują poprawę konturu twarzy

– Gabinet modelowania sylwetki Natural Beauty wyróżnia najlepszy sprzęt, gwarantujący efektywność zabiegów. Posiadamy również kosmetyki dedykowane do zabiegów Endermologii LPG Alliance, francuskiej marki LPG. Kosmetyki do twarzy i ciała, poprawiające efekty zabiegów nawet o 50% – dodaje Jagoda Kotłowska.

Więcej informacji o zabiegach oraz cennik można znaleźć na naszej stronie gabinetu beauty.lebork.pl
Natural Beauty 
Lębork ul. Węgrzynowicza 5A/4 
Tel. 730-237-147 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj