Studio Marzenie. Kobiety, szczęście czeka na siłowni!

Jeszcze nigdy nie ćwiczyłaś na siłowni i boisz się, że narobisz sobie wstydu? A może już zaczęłaś, ale krępuje Cię towarzystwo mężczyzn? Nie pozwól, aby coś stanęło na drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. Zacznij trenować w Studio Marzenie!

0

Jeszcze nigdy nie ćwiczyłaś na siłowni i boisz się, że narobisz sobie wstydu? A może już zaczęłaś, ale krępuje Cię towarzystwo mężczyzn? Nie pozwól, aby coś stanęło na drodze do Twojej wymarzonej sylwetki. Zacznij trenować w Studio Marzenie!

Studio Marzenie to jedyna taka siłownia i strefa relaksu tylko dla kobiet w regionie. Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum Lęborka i świadczy usługi najwyższej jakości dla ducha i ciała. Jest to kameralne miejsce z pogodną atmosferą, gdzie każda kobieta może poczuć się swobodnie. 

– Choć nie każda z nas się przyzna, to pierwszy raz na siłowni może być stresujący. Niektóre urządzenia nie są na tyle intuicyjne, żeby od razu ćwiczyć na nich w odpowiedni sposób. W tym momencie żadna z nas nie chce czuć na sobie wzroku oceniających ją fanatyków siłowni. Dlatego powstało Studio Marzenie – taki azyl dla każdej kobiety. Pracownicy siłowni zawsze służą pomocą i od razu tłumaczą, w jaki sposób korzystać z konkretnych urządzeń – mówi właścicielka Studio Marzenie w Lęborku. 

Studio oferuje różnorodne usługi. Klientki mogą skorzystać z urządzeń cardio i sprzętu siłowego lub przejść do strefy relaksu na rollmasaż, vacu, limfodrenaż i platformę wibracyjną oraz skorzystać z sauny karbonowej. W obiekcie odbywają się również zajęcia fitness i spinning.

– Studio Marzenie to siłownia tylko dla kobiet. Możemy czuć się swobodnie i mamy pewność, że wszystkie urządzenia dostosowane są do możliwości i potrzeb płci pięknej. Mamy tu specjalistyczny sprzęt do walki z cellulitem, strefę cardio i siłownię. Oferujemy ciekawe zajęcia grupowe i treningi indywidualne – dodaje właścicielka siłowni. 

Treningi personalne i tworzenie indywidualnych planów ćwiczeń to nieodłączna część oferty Studio Marzenie. Pod okiem doświadczonego trenera kobiety w krótkim czasie osiągają swoją wymarzoną sylwetkę.


Zacznij trenować w Studio Marzenie! Pozbądź się cellulitu, skorzystaj ze strefy relaksu, zdobądź wymarzoną sylwetkę na lato i poznaj nowych przyjaciół!

Studio Marzenie

Adres: Armii Krajowej 12, 84-300 Lębork

Tel.: 508 186 255

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj