Stracili dom w pożarze. Chcą go odbudować jeszcze przed zimą

Rodzina z Głobina (pow. słupski, gmina Słupsk) została bez dachu nad głową. Znana grupa wolontariuszy "Pomagamy Lębork" zachęca do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy, aby pomóc pogorzelcom wrócić do domu jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

0

Rodzina z Głobina (pow. słupski, gmina Słupsk) została bez dachu nad głową. Znana grupa wolontariuszy „Pomagamy Lębork” zachęca do wzięcia udziału w zbiórce pieniędzy, aby pomóc pogorzelcom wrócić do domu jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

W grudniu ubiegłego roku rodzina z Głobina została bez dachu nad głową. W pożarze stracili cały swój majątek. Od początku roku rozpoczęła się odbudowa domu, w którym została wymieniona część dachu, okna oraz częściowo postawiono nowe ściany. Wciąż jednak brakuje środków na wykończenie budynku.

– Staramy się, aby poszkodowani mogli wrócić do swoich mieszkań jeszcze przed świętami, dlatego liczy się każda pomoc. Można też pomagać w inny sposób, ale najlepiej wcześniej skontaktować się z koordynującym zbiórkę sołtysem, który poinformuje, co w tej chwili jest najbardziej potrzebne – czytamy na stronie zbiórki.

Weź udział w zbiórce TUTAJ.

Kontakt do sołtysa Krzysztofa Smolińskiego: tel. 609 102 904.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj