Sparnigowa potyczka Pogoni Lębork

22 lutego seniorzy Pogoni Lębork zmierzyli się z Stolemem Gniewino w kontrolnym sparingu przed wiosenną ligą.

0
źródło foto: Pogoń Lębork

Seniorzy Pogoni Lębork prężnie trenują przed wiosennym sezonem ligowym. Zawodnicy rozgrywają sparing za sparingiem. Niestety nie zawsze można zdobyć zwycięstwo. W minioną sobotę drużyna uległa Stolem Gniewino, przegrywają 0:3.
Bramki dla gości strzelił w pierwszej połowie dynamiczny Mateusz Dampc, a na listę strzelców wpisał się także Mateusz Madziąg oraz w ostatniej minucie gry z rzutu karnego Tomasz Kotwica. W bramce Stolemu stanął Rafał Łapigrowski. „Łapa”, który jesienią reprezentował barwy Pogoni i rozstał się z drużyną pod koniec rundy. W Stolemie najbliższe pół roku będzie występował na zasadzie wypożyczenia.

W składzie Pogoni zagrał przymierzany do gry w zespole 22-letni pomocnik z FC Gowidlino Marcin Choszcz, powracający do gry po przerwie spowodowanej kontuzją obrońca Jakub Nowakowski oraz dwaj juniorzy z rocznika 2003 i 2004 Franciszek Stenka i Arkadiusz Okrój.

Kolejne sparingi Pogoń rozegra 29 lutego i 1 marca z Bałtykiem Gdynia (wyjazd) i Spartą Sycewice.