Kartuzy. Szkoła Podstawowa wygrała pracownię komputerową

SP nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach wygrała kolejną już pracownię komputerową.

0

SP nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach wygrała kolejną już pracownię komputerową.

Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody.

Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski. Nagrodą w Konkursie #OSEWyzwanie są mobilne pracowni multimedialne, dzięki którym szkoły będą mogły prowadzić cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych.

Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić, to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Dodatkowo szkoła mogła przysłać przygotowaną specjalnie na konkurs pracę plastyczną pt. „Smart szkoła”. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Kazimierza w Kartuzach spełniła wszystkie warunki, a praca plastyczna była rewelacyjna i zyskała uznanie komisji.

Dzięki znalezieniu się wśród laureatów ogólnopolskiego konkursu, szkoła zagwarantowała sobie dostęp do bezpiecznego, szybkiego i bezpłatnego internetu oraz nowoczesną mLegitymację szkolną, którą uczniowie będą mieli w swoim smartfonie. Wygrana w konkursie oznacza pozyskanie także kompletu 16 laptopów do wykorzystywania przez uczniów – nie tylko podczas lekcji informatyki. Dzięki mobilnej pracowni multimedialnej narzędzia cyfrowe można wykorzystywać podczas zajęć z dowolnego przedmiotu i w każdej sali lekcyjnej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj