Sierakowice. Zamknięte restauracje? Ambrozja dostarczy szybko, bezpiecznie i tanio!

Od dziś, czyli od 24 października restauracje zostają zamknięte! To efekt nowych obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Gdzie zamówić obiad z dostawą, a przede wszystkim smacznie i w dobrej cenie?

0

Od dziś, czyli od 24 października restauracje zostają zamknięte! To efekt nowych obostrzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Gdzie zamówić obiad z dostawą, a przede wszystkim smacznie i w dobrej cenie?

Trzeba przyznać, że to nie jest łatwy czas dla przedsiębiorców z wielu branż. Od dziś „w kość” dostaną też właściciele restauracji. Te bowiem od 24 października będą zamknięte do odwołania.

Zamknięte lokale gastronomiczne nie oznaczają jednak, że w restauracjach nie można już składać zamówień. Dania oczywiście dostaniemy, ale tylko na wynos lub na dowóz. Gdzie więc będzie najbezpieczniej zamówić posiłek?

Restauracja Ambrozja to nowa perełka na mapie Sierakowic. Świetna lokalizacja w centrum, bogate menu i doświadczona obsługa to gwarancja, że będziesz ich stałym gościem – nawet, jeśli obiady będziesz mógł wziąć tylko na wynos.

Co znajdziemy w menu?

Starannie opracowane menu z pewnością podbije Wasze kubki smakowe. W karcie mamy duży wybór śniadań, fast-foodów, deserów, makaronów, pierogów, zup oraz różnego rodzaju dodatków w postaci surówek i nie tylko. Wśród obiadów stajemy przed wyborem mięs z: kurczaka, ryby, wołowiny i wieprzowiny. Restauracja Ambrozja to świetnie miejsce dla całych rodzin, bo szeroki wybór posiłków znajdziemy też w menu dla dzieci.

W trudnym czasie trzeba sobie pomagać

Restauracja Ambrozja do tej pory dbała o to, aby klienci w lokalu czuli się jak u siebie w domu. Oprócz starannie przygotowanych posiłków w dobrych cenach, mieszkańcy Sierakowic zawsze mogli liczyć na serdeczny uśmiech obsługi.

Teraz właściciele Ambrozji mają nadzieję, że klienci zostaną z nimi również w tym trudnym czasie. Dlatego właśnie zachęcają do składania zamówień na wynos oraz na dowóz.

– Obiady mamy duże, smaczne i w dobrych cenach – również na wynos i na dowóz. Zachęcam wszystkich do składania zamówień telefonicznie – mówi Weronika Głodowska, właścicielka restauracji Ambrozja.

Dowóz na terenie Sierakowic jest darmowy. Dostawa poza teren miejscowości kosztuje 1,50zł/km.


Restauracja Ambrozja

Sierakowice ul. Słupska 2B/21

Tel.: 794 710 938

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj