Sierakowice. Spektakl „Ławeczka” z okazji dnia kobiet

0
źródło foto: GOK Sierakowice

Gminny Ośrodek Kultury w Sierakowicach tradycyjnie przygotował atrakcję w postaci spektaklu dla wszystkich kobiet z okazji ich święta.

Do współpracy zaproszona została Izabela Noszczyk, która w tym roku wystąpi u boku Dariusza Taraszkiewicza. W ubiegłym roku publiczność zachwyciła się spektaklem „Grubaski”, więc GOK przygotował w tym roku podobne wydarzenie.

Słynna komedia rosyjskiego dramatopisarza była już w Polsce grana ponad dwadzieścia razy. To słodko-gorzka opowieść o mężczyźnie z przeszłością i kobietą po przejściach. Ona i On spotykają się przez przypadek w parku. On chciałby się wprosić na noc, ona pragnie miłości i stabilizacji. On – tajemniczy i oszczędny
w słowach, ona subtelna i wrażliwa. Czy spotkanie na tytułowej ławeczce odmieni ich los? Być może gdzieś już kiedyś się poznali? Kameralny spektakl w reżyserii Roberta Czechowskiego to opowieść o potrzebie bliskości i zrozumienia, a także o tym, że relacja pomiędzy kobietą a mężczyzną to nieustanna gra pozorów. – można przeczytać na stronie wydarzenia.

Spektakl odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierakowicach 7 marca, o godzinie 19:00. Bilety w cenie 20 zł można kupić w Gminnym Ośrodku Kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj