Sierakowice. Poczujmy magię świąt Bożego Narodzenia

Wiele osób zapewne myśli już o zbliżającej się uroczystości wigilijnej. Poczujmy zatem świąteczny klimat na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Sierakowicach.

0
UG Sierakowice

W obecnym roku na tydzień przed świętami, czyli 14 i 15 grudnia odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w samym centrum Sierakowic, gdzie serdecznie zaprasza Gminny Ośrodek Kultury. Przeżyjmy więc magiczny sobotni wieczór przy choince. Strefę gastronomiczną obsłużą food trucki. Będzie również możliwość napicia się gorących, jak i zimnych napojów. Spędźmy czas w gronie najbliższych oraz przyjaciół w otoczeniu śnieżynek, elfów, Mikołaja, karuzeli i muzyki na żywo! To wspaniała okazja, by wczuć się w magię świąt Bożego Narodzenia. Wszystko zostanie zorganizowane w samym sercu Sierakowic. Zapraszamy od godziny 16 do 21.

15 grudnia, w niedzielę odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy, który należeć będzie do twórców ludowych, Kół Gospodyń Wiejskich oraz tradycyjnych Gwiazdek. To świetna okoliczność, aby zakupić prezent lub ozdobę do domu. Z pewnością nie zabraknie choinek,dekoracji oraz atrakcji dla dzieci. Jak co roku wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przygotują cudowne stoiska. Zdobienie pierników, jak i zdjęcia z Mikołajem to punkty, które koniecznie trzeba odwiedzić. Tego dnia odbędą się XXX Prezentacje Zespołów Kolędniczych, więc z pewnością sierakowicki Rynek opanują Gwiazdki. Gminy Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na darmowe przejażdżki karuzelą oraz wspaniałą zabawę w świątecznym klimacie. Jarmark rozpoczyna się o godzinie 9.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj