Serce przy Staromiejskiej można już napełniać nakrętkami

Na rogu ulic Staromiejskiej i Targowej stanęło pierwsze metalowe serce na plastikowe nakrętki. Obiekt stanął tam z inicjatywy Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieskiego Skarb". Zakupione zostało ze środków zebranych w internetowej zbiórce przez grupę "Pomagamy Lębork".  

0
źródło foto: Stowarzyszenie Niebieski Skarb

Na rogu ulic Staromiejskiej i Targowej stanęło pierwsze metalowe serce na plastikowe nakrętki. Obiekt stanął tam z inicjatywy Stowarzyszenia Pomocy Osobom ze Spektrum Autyzmu „Niebieskiego Skarb”. Zakupione zostało ze środków zebranych w internetowej zbiórce przez grupę „Pomagamy Lębork”.  

W piątek 27 listopada 2020 r. podczas krótkiego spotkania przy nowym sercu na nakrętki przedstawiciele Stowarzyszenia przekazali na ręce inicjatorów zbiórki Mateusza i Patryka Domaros oraz Kamila Erona podziękowania za zaangażowanie i przekazanie serca na rzecz „Niebieskiego Skarbu”. W symbolicznym otwarciu nowego pojemnika na nakrętki uczestniczył burmistrz miasta Witold Namyślak i sekretarz Marian Kurzydło. Urząd Miejski w Lęborku wskazał lokalizację serca oraz zapewnił trwały montaż metalowego pojemnika w kształcie serca do podłoża.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj