Seniorzy Pogoni czekają na powrót do treningów

Treningi i rozgrywki Seniorów Pogoni Lębork zostały przerwane w połowie marca. Co z przygotowaniami do sezonu 2020/2021?

0
źródło foto: Pogoń Lębork

Treningi i rozgrywki Seniorów Pogoni Lębork zostały przerwane w połowie marca. Co z przygotowaniami do sezonu 2020/2021?

Zawodnicy nie chcąc stracić formy cały czas trenowali indywidualnie w domach. W związku z ogłoszonym niedawno zakończeniem sezonu czekają na kalendarz i zasady obowiązujące w nowym sezonie w 4 lidze.

– Wstępnie myślimy by do grupowych zajęć na stadionie wrócić pod koniec maja. Być może do tego czasu przepisy obowiązujące na stadionach zostaną poluzowane. Dziś jednocześnie może na boisku przebywać tylko 6 zawodników, zamknięte są też szatnie czy prysznice – wyjaśnia trener Pogoni Waldemar Walkusz.
W takim przypadku przygotowania do sezonu 2020/2021 zostałyby wydłużone prawie dwukrotnie i potrwałby ponad 2 miesiące dłużej.
Sytuacja młodszych zawodników wygląda o wiele lepiej, ponieważ najmłodsza część czwartoligowej drużyny – dziewięciu graczy z rocznika 2003 i 2004 trenuje w normalnym trybie pod okiem trenera Wojciecha Musuły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj