Rusza konkurs „Moja przygoda z Muzeum w Lęborku”

Tegoroczna "Noc Muzeów" będzie inna niż wszystkie. Nie oznacza to jednak, że nic nie będzie się działo... Lęborskie Muzeum zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy.

0

Tegoroczna „Noc Muzeów” będzie inna niż wszystkie. Nie oznacza to jednak, że nic nie będzie się działo… Lęborskie Muzeum zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy.

Muzeum w Lęborku ogłosiło konkurs skierowany do dzieci i młodzieży lubiącej rysować, malować, wyklejać, projektować. Temat pracy brzmi: „Moja przygoda z Muzeum w Lęborku”. Można narysować swój ulubiony zabytek znajdujący się w lęborskim muzeum lub przedstawić, jak autor pracy spędził czas, będąc gościem muzeum np, podczas zwiedzania, wernisażu, poprzedniej Nocy Muzeów czy warsztatów zanikających rzemiosł.
Stworzone dzieło – należy nazwać, sfotografować i wysłać w aplikacji messenger do lęborskiego muzeum lub na adres e-mail:biuro@muzeum.lebork.pl. Technika, rozmiar i sposób wykonania pracy dowolny – liczy się kreatywność.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1.Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia.
2. Zdjęcie przedstawiające pracę należy przesłać w aplikacji messenger do muzeum lub na adres e-mail: biuro@muzeum.lebork.pl.
3. Przesłanie zdjęcia pracy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację na profilu facebookowym oraz na stronie internetowej muzeum: www.muzeum.lebork.pl. – publikacja będzie podpisana: tytułem, który nadasz oraz Twoim imieniem, podamy także ile masz lat.
4. Konkurs kończy się dnia 16 maja 2020 roku. Od tego momentu wszelkie przesłane zdjęcia prac nie będą traktowane jako prace konkursowe.
5. O tym, kto wygrał konkurs, muzeum powiadomi w poście na muzealnym Facebooku oraz na stronie internetowej: www.muzeum.lebork.pl w terminie 7 dni od zakończenia konkursu. Skontaktuje się również ze zwycięzcą w wiadomości prywatnej.
6. Nagroda dla zwycięzcy zostanie przekazana niezwłocznie w momencie rozpoczęcia normalnego funkcjonowania muzeum.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj