Rusza kolejna edycja konkursu „Piękna Wieś Pomorska”

Urząd Gminy Żukowo organizuję 27. edycję konkursu "Piękna Wieś Pomorska". W tym roku nagrodę będzie można zgarnąć w dwóch kategoriach.

0

Urząd Gminy Żukowo organizuję 27. edycję konkursu „Piękna Wieś Pomorska”. W tym roku nagrodę będzie można zgarnąć w dwóch kategoriach.

Konkurs ma na celu ukazanie piękna wiejskiego krajobrazu i wspólnego działania społeczności wiejskiej. Tegoroczna edycja składa się z dwóch kategorii: „wieś” i „zagroda”.

Poprzez to przedsięwzięcie gmina chce wpłynąć na poprawę estetyki i stanu środowiska pomorskich wsi i zagród, których mieszkańcy wykazują się gospodarnością oraz działaniami na rzecz ochrony i pielęgnacji dziedzictwa kulturowego i kształtowania krajobrazu naturalnego.

– W celu uzyskania wspólnej korzyści, jaką jest przyjazna dla mieszkańców zadbana wieś i zagroda, stanowiąca wizytówkę regionu serdecznie zapraszam do uczestnictwa w konkursie Piękna Wieś Pomorska – mówi burmistrz Żukowa.

Druki karty zgłoszenia do konkursu można pobrać tutaj. Gmina czeka na zgłoszenia do 22 maja. Można je przesyłać drogą mailową na adres: ugzukowo@zukowo.pl lub umieścić w skrzynce pocztowej w urzędzie gminy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj