Rebelia Kartuzy na dwóch frontach

W Gminnym Ośrodku Sportu w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu.

0

W Gminnym Ośrodku Sportu w Luzinie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kickboxingu.

5 października podczas mistrzostw swój debiut trenerski miał Mikołaj Krause, wielokrotny Mistrz Polski i Mistrz Europy z 2013 roku. Jako drugi trener Rebelii poprowadził on „nowy” skład do ogromnego triumfu. Zawodnicy z Rebelii Kartuzy, Przodkowa i Sierakowic w łącznej liczbie 15 zawodników wychodzili zwycięsko z 10 walk oraz zgarnęli tytuły najlepszych zawodników. Karina Pioch i Stanisław Czaja zyskali uznanie sędziów i organizatorów. To właśnie w ich ręce powędrowały nagrody dla najwszechstronniejszych zawodników turnieju. Wśród kartuskiej drużyny większość rozgrywała swoje pierwsze pojedynki, więc towarzyszył im ogromny stres startowy. Po raz kolejny siła drużyny z Kaszubskiego Centrum Sportów Walki pokazała, że z Kaszubami się nie zadziera.

W tym samym czasie w murach Rebelii Patryk Zaborowski prowadził zgrupowanie Kadry Narodowej przed grudniowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w Turcji. Najlepsi zawodnicy polskiego kickboxingu zagościli w stolicy Kaszub i przez 3 dni trenowali w Kaszubskim Centrum Sportów Walki.

Selekcjoner kadry Patryk Zaborowski w trzech  zgrupowaniach musi wytypować pełen skład na turecki czempionat. Wśród najlepszych w Kartuzach goszczono zawodników z Siedlec, Krakowa, Warszawy, Wejherowa, Ostrowa Wielkopolskiego, Otwocka, Gdańska i Zielonej Góry.

– Cieszymy się, że zgrupowania odbywają się w Kartuzach. Zawodnicy przybywający z najodleglejszych zakątków Polski chętnie przyjmują powołania na zgrupowanie i doceniają jakość treningu w Kaszubskim Centrum Sportów Walki – mówią uczestnicy klubu Rebelia Kartuzy. 

Podsumowanie Mistrzostw Pomorza

Wygrane pojedynki

Joachim Żołnowski 94 kg Senior

Celina Horstmann 6o kg junior

Nikodem Wilczewski 42 kg kadet

Stanisław Czaja 84 kg Senior

Paweł Laskowski 79 kg junior

Karina Pioch 50 kg kadet

Filip Drewa 63 kg kadet

Mirosław Pioch 79 kg Senior

Sebastian Bednarek 69 kg junior

Piotr Stenka 89 kg Senior

 

Przegrane pojedynki

Patryk Frankowski 69 kg senior

Kacper Cybula 63 kg kadet

Krzysztof Kobierzyński 84 kg Senior

Marcin Rychert 74 kg senior

Kamil Ziemman 94 kg junior

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj