Razem w walce z COVID-19! Maseczki dla seniorów z gminy Kartuzy i Chmielno

Cartusia 1923 Kartuzy dzięki firmie Newsda, właściciela marki Shareity, przekazało maseczki dla seniorów z gminy Kartuzy i nie tylko.

0
Cartusia 1923 Kartuzy dzięki firmie Newsda, właściciela marki Shareity, przekazało maseczki dla seniorów z gminy Kartuzy i nie tylko.
Wsparcie dotarło do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kartuzach, który przekaże je seniorom z terenu gminy Kartuzy oraz do Stowarzyszenia Ludzi z Inicjatywą Chmielno NON-STOP. Te drugie trafią do seniorów w ramach projektu „Warto zapukać do drzwi!” (Więcej o projekcie na stronie stowarzyszenia na facebooku i stronie internetowej).
–  Jako przedsiębiorcy czujemy się odpowiedzialni za wpływ naszych decyzji i działań na lokalne środowisko oraz społeczeństwo. We wszystkim co robimy staramy się kierować mottem, które przyświeca naszej działalności od paru lat: „Myśl globalnie, działaj lokalnie”. Co to oznacza?  W obliczu epidemii – wyzwania wobec którego stanął cały, współczesny świat, dla naszej firmy oznacza to przede wszystkim konieczność niesienia pomocy instytucjom, organizacjom stowarzyszeniom, z naszego najbliższego otoczenia. Chcemy wspierać tych, którzy najbardziej potrzebują tego wsparcia.Stąd zrodził się pomysł szycia maseczek. J ako pierwszy wsparliśmy Szpital Powiatowy w Kartuzach, przekazując im nieodpłatnie uszyte przez nas maseczki, druga partia maseczek trafiła do seniorów ze Stowarzyszenia Chmielno NON-STOP, dzisiaj wręczyliśmy kolejne maseczki Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Kartuzach i mamy jeszcze w planie przekazać nieodpłatnie maseczki na rzecz jednego z lokalnych przedszkoli.  Na tym jednak nie poprzestajemy. Cały czas wspieramy służbę zdrowia i dostarczamy jej brakujące maseczki. Do naszej inicjatywy próbujemy włączyć każdego z naszych Klientów. Kupując maseczkę na naszej stronie www.shareity.pl , mają Oni bowiem okazję do ufundowania jednej „białej maseczki” dla personelu medycznego. Wierzymy, że pomaganie będzie rozprzestrzeniać się i zarażać szybciej niż wirus – komentuje firma Newsda.
Cieszymy się, że możemy w tym trudnym czasie w jakiś sposób wesprzeć mieszkańców naszej gminy i powiatu. Olbrzymie ukłony w stronę firmy Newsda, która poprzez markę Shareity stworzyły wyjątkowe maseczki w barwach klubu i przekazało je dla seniorów. Piłkarze drużyny seniorskiej nie wrócili jeszcze do treningów w grupie, jednak indywidualnie dbają o swoją formę. Mimo to, chcą swój wolny czas poświęcić na wsparcie innych.
– Pomimo braku treningów każdy z nas się rusza indywidualnie, jednak obciążenie jest dużo mniejsze. Czas do tej pory zarezerwowany na treningi i mecze mistrzowskie, można przeznaczyć na spędzenie czasu z rodziną. Każdy z nas zna obecną sytuację  zna ryzyka, więc jesteśmy świadomi potrzebnego wsparcia – zwłaszcza dla takiej miejsc jak Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach. Tak jak na boisku, trzeba sobie wzajemnie pomagać. Dlatego liczymy, że pojawią się kolejne inicjatywy wspierające to miejsce – mówi Marek Dawidowski, obrońca zespołu Cartusia 1923 Kartuzy.
Na stronie   https://www.shareity.pl  znaleźć możecie wiele niesamowitych projektów maseczek.
Co ważne! Kupując maseczkę Shareity, sprawiasz, że jedna maska ochronna przekazywana jest przez nas dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników oraz innych służb dbających o nasze zdrowie.
Pamiętajcie, jeżeli nie musicie zostańcie w domach. Dbanie o nasze i Wasze zdrowie jest priorytetem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj