Pseudokibic z Lęborka z dwoma zarzutami

Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku razem z kryminalnymi z Lęborka zatrzymali wczoraj mężczyznę, który w mieszkaniu ukrywał środki odurzające. 

0
Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku razem z kryminalnymi z Lęborka zatrzymali przedwczoraj mężczyznę, który w mieszkaniu ukrywał środki odurzające. 

Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości pseudokibiców z Komedy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku razem z lęborskimi kryminalnymi otrzymali zgłoszenie, że 20-latek z Lęborka prawdopodobnie posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. Po przeszukaniu domu, kryminalni znaleźli ponad 100 gramów marihuany, 6 tabletek ekstazy, sadzonkę marihuany oraz szafę przygotowaną do założenia plantacji konopi.

Mężczyzna związany jest ze środowiskiem pseudokibiców. Przedwczoraj (29 kwietnia) został doprowadzony do prokuratury i zastosowano wobec niego dozór policyjny. Usłyszał również dwa zarzuty posiadania środków odurzających i uprawę konopi, za co grożą mu 3 lata więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj