Przodkowo. 47 uczniów otrzymało stypendia motywacyjne

Wójt gminy Przodkowo po raz kolejny wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym.

0

Wójt gminy Przodkowo po raz kolejny wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym.

Wójt gminy Przodkowo, 26 września po raz kolejny wręczył stypendia o charakterze motywacyjnym. Ich celem jest promowanie i wyróżnianie uzdolnionych uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów.

Za II semestr roku szkolnego 2018/2019 nagrodzonych zostało 47 stypendystów. W tym semestrze było 32 uczniów gimnazjów, 13 uczniów szkół ponadgimnazjalnych i 2 studentów. Na ten cel gmina przeznaczyła 30.360 zł.

Stypendia otrzymali:

1) Izabela Frankowska – ZSZiO Kartuzy

2) Przemysław Kwidziński – Szkoła Podstawowa im. Ks. Bronisława Szymichowskiego Pomieczyno

3) Katarzyna Dawidowska – ZSZ i O Katuzy

4) Hanna Wiecka – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy

5) Paweł Głowienka – ZSZ i O Kartuzy

6) Ewa Barzowska – LO Kartuzy

7) Aleksandra Toporek – ZSZ i O Kartuzy

8) Natalia Kamińska – Gimnazjum Kartuzy

9) Małgorzata Król – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy

10) Magdalena Pasewicz-Rybacka – Uniwersytet Gdański – Studia Doktoranckie

11) Filip Dampc – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

12) Przemysław Zabrocki – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

13) Małgorzata Brylowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

14) Mateusz Toporek – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

15) Armin Wilczewki – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

16) Emilia Kreft – X LO Gdynia

17) Sara Drywa – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Czeczewo

18) Eryk Możdżeń – V LO Gdańsk

19) Ewelina Pupacz – ZSZiO Kartuzy

20) Michał Czapliński – Katolicka Szkoła Podstawowa Kartuzy

21) Karolina Najgeburska – UG Gdańsk-Studia Doktoranckie

22) Jan Mielech – Gimnazjum Jezuitów Gdynia

23) Kinga Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

24) Klaudia Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

25) Klaudia Dobrzyńska – KSP Kartuzy

26) Kamil Kaszuba – ZSZ i O Żukowo

27) Dawid Skrzypkowski – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

28) Oliwia Ulenberg – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

29) Natalia Frankiewicz – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

30) Nikola Szymichowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

31) Magdalena Czerwińska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

32) Oliwia Soroko – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

33) Julia Kroll – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

34) Wiktoria Młyńska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

35) Amelia Latowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

36) Aleksandra Kaczorowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

37) Oliwia Riegel – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

38) Wiktoria Goszka – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

39) Katarzyna Lizakowska – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

40) Julia Slas – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

41) Paulina Stencel – Szkoła Podstawowa w Przodkowie

42) Roksana Reglińska – ZSO Nr 2 Kartuzy

43) Hanna Dmochowska – Gimnazjum Gdynia

44) Anita Krefta – ZSZ i O Kartuzy

45) Łukasz Wicki – LO Kartuzy

46) Sandra Drążkowska – ZSP w Somoninie

47) Marianna Gołębiewska – Gimnazjum w Gdyni

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj