Przeżyj niezapomnianą przygodę w „Stajni Linia”!

Czy poznałeś już Delicję, Bonę, Ekspresję i Wentę? Każdy wierzchowiec w „Stajni Linia” ma swoje imię, historię i wyjątkowe usposobienie. Stado 8. niezwykłych koni, jeździectwo i obcowanie z naturą na wyciągnięcie ręki!

0

Czy poznałeś już Delicję, Bonę, Ekspresję i Wentę? Każdy wierzchowiec w „Stajni Linia” ma swoje imię, historię i wyjątkowe usposobienie. Stado ośmiu niezwykłych koni, jeździectwo i obcowanie z naturą na wyciągnięcie ręki!

Z daleka od zgiełku miasta, wśród lasów, pól i jezior można naładować akumulatory na cały tydzień… tutaj to możliwe! „Stajnia Linia” zdecydowanie różni się od innych tego typu ośrodków. 14 lat doświadczenia w prowadzeniu stadniny oraz lekcji jeździectwa to gwarantowany profesjonalizm, świetna atmosfera, a przede wszystkim bezpieczeństwo podopiecznych.

Do stada „Stajni Linia” zaliczają się konie w różnym wieku, o różnej maści, wielkości i charakterze. Odpowiedniego wierzchowca znajdą tu dla siebie zarówno profesjonalni jeźdźcy, jak i początkujący.

– Bardzo ważne jest, aby jeźdźcy o różnym stopniu umiejętności mogli znaleźć dla siebie odpowiedniego konia. Dzięki temu klient jest w pełni usatysfakcjonowany z jazdy i z radością do nas powraca. Trzon naszej kadry instruktorskiej stanowi Kamil – cierpliwy i życzliwy instruktor. Jego zaangażowanie w treningi to pewność, że jeździec będzie szybko robił postępy – mówi właściciel „Stajni Linia”, Krystian Ellwart.

Tu znajdziesz coś dla siebie!

„Stajnia Linia” oferuje jazdy konne dla dzieci i dorosłych. Niezaprzeczalnym atutem jest położenie ośrodka. Podziwianie z siodła kaszubskiego krajobrazu – lasów, jezior i pól, daje niezapomniane wrażenia. Instruktorzy zapraszają na długie, kilkugodzinne tereny grupowe. W „Stajni Linia” można skorzystać również z krótszych wypraw, dowolną ilością jeźdźców. Dla rozpoczynających swoją przygodę z końmi, oferowane są tzw. „oprowadzanki”.

Treningi jazdy konnej odbywają się na placu obok stadniny. Możliwe są ćwiczenia w grupach bądź zajęcia indywidualne. Instruktorzy stajni prowadzą bogaty program treningów, który każdemu pomoże wdrożyć się w świat jazdy konnej.

– Schemat ćwiczeń staramy się zawsze indywidualnie dopasować do konkretnego jeźdźca. Prowadzimy lekcje na lonży, na drążkach oraz skoki. Oczywiście innego typu zajęć mamy znacznie więcej, ale na razie nie będę tego zdradzał. Zapraszamy wszystkich miłośników koni do naszej stadniny! – zachęca Kamil Polejowski, instruktor jazdy.

„Stajnia Linia” mieści się na ul. Długiej w Lini. Cennik jazd oraz więcej informacji na temat zajęć dostępny pod numerem telefonu: 510 794 527.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj