Poznaj plan wdrażania pracowniczych planów kapitałowych

Gmina Stężyca zaprasza na konferencję dotyczącą funkcjonowania i wdrażania pracowniczych planów kapitałowych. Dowiedz się jak to wygląda "od kuchni"! 

0
źródło foto: gmina Stężyca

Gmina Stężyca zaprasza na konferencję dotyczącą funkcjonowania i wdrażania pracowniczych planów kapitałowych. Dowiedz się jak to wygląda „od kuchni”! 

Wojewoda Pomorski zaprasza na konferencję „PPK blisko Ciebie”, której celem jest wsparcie przedsiębiorców w procesie wdrażania Pracowniczych Planów Kapitałowych. Szczególnie do przybycia zachęca się reprezentantów firm, aby mogli poznać zasady wdrażania pracowniczego planu kapitałowego.

Konferencja realizowana jest przez PFR oraz PFR Portal PPK we współpracy z wojewodą. Spotkanie obejmuje prezentację najważniejszych założeń Ustawy o PPK, omówienie zasad wdrożenia programu, a także przedstawienie dotychczasowych doświadczeń pracodawców. W planie spotkania przewidziany jest czas na indywidualne konsultacje z Ekspertami Regionalnymi PPK oraz na sesję pytań i odpowiedzi.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje rejestracja. Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są tutaj.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj