„Pomagamy Lębork” znowu w akcji. 31 dni na zrobienie dobrego uczynku

To już kolejna edycja - tak, jak zapowiadali wolontariusze z grupy "Pomagamy Lębork". Właśnie pojawiło się oficjalne ogłoszenie o rozpoczęciu świątecznej zbiórki dla potrzebujących.

0

To już kolejna edycja – tak, jak zapowiadali wolontariusze z grupy „Pomagamy Lębork”. Właśnie pojawiło się oficjalne ogłoszenie o rozpoczęciu świątecznej zbiórki dla potrzebujących.

Rozpoczęła się zbiórka żywności i środków czystości dla potrzebujących rodzin z Lęborka i okolic. Mieszkańcy, tak jak co roku, będą mieli okazję do zrobienia dobrego uczynku, tworząc z grupą „Pomagamy Lębork” świąteczne paczki.

– Zbierana żywność powinna być długoterminowa. Mówimy tu na przykład o kawie, cukrze, mące, makaronach, słodyczach itd. Mile widziane też żele pod prysznic, mydła, proszki do prania i innego rodzaju środki czystości – mówi wolontariusz grupy z Lęborka.

Jeżeli chcesz przyłączyć się do zbiórki, napisz do grupy TUTAJ. Zbiórka rozpocznie się 15 listopada i zakończy dokładnie tego samego dnia w grudniu. Ludzie dobrej woli mają więc 31 dni, żeby podarować potrzebującym godne święta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj