Pogoniści rozpoczęli ostre przygotowania do…

IV liga Pogoni Lębork uzyskała licencję na sezon 2020/2021. Poza wyposażeniem się w nowe stroje, zawodnicy oficjalnie zaczęli przygotowywać się fizycznie do rozgrywek.

0
źródło foto: Pogoń Lębork

IV liga Pogoni Lębork uzyskała licencję na sezon 2020/2021. Poza wyposażeniem się w nowe stroje, zawodnicy oficjalnie zaczęli przygotowywać się fizycznie do rozgrywek.

We wtorek 9 czerwca, punktualnie o godzinie 19.30 zawodnicy oficjalnie zaczęli przygotowania do nadchodzącego sezonu IV ligi. Piłkarze w starym składzie podpisali już zgody na udział. Skład drużyny praktycznie się nie zmienił, na treningu pojawili się wszyscy zawodnicy z poprzedniego sezonu, poza Michałem Jeruciem oraz Wojciechem Dobka.

Po powitaniu przez Waldemara Walkusza zawodnicy zostali przekazani w ręce Dariusza Nawrockiego, specjalisty ds. przygotowania fizycznego. Piłkarze rozpoczęli trening od biegu wokół boiska ze sztuczną nawierzchnią, a następnie pracowali z Nawrockim na małym trawiastym boisku pod lasem. Spragnieni sportowej rywalizacji Pogoniści rozegrali grę na małą bramkę, zarządzoną przez trenera Walkusza.

– Pierwsze zajęcia miały charakter wprowadzający, sprawdzający pracę zawodników w poprzednich tygodniach. To będą nieco inne przygotowania niż zawsze. Nie będzie np. obozu. W planie mamy też kilka wzmocnień kadry – zdradził po treningu trener Walkusz.

Przypominamy, że nowy sezon ma wystartować na początku sierpnia. Na okres przygotowawczy Pogoń Lębork zaplanowała sparingi z Wikędem Luzino (4 lipca), GKS-em Przodkowo (8 lipca) i Stolemem Gniewino (18 lipca). W ramach letnich przygotowań do sezonu drużyna rozegra także zaległe mecze Pucharu Polski. W 1/8 finału szykuje się wyjazd do Gromu Nowy Staw, potyczka odbędzie się 11 lub 12 lipca.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj