Pogoń Lębork – Sztorm Kosakowo 3:1

0

Próba generalna przed piłkarską wiosną za nami! W południe na sztucznym boisku przy Kusocińskiego w ostatniej grze kontrolnej przed startem ligi Pogoń zmierzyła się z piątoligowym Sztormem Kosakowo. Wygrała 3:1 Pogoń po golu testowanego zawodnika oraz dwóch trafieniach z rzutów karnych Przemysława Kostucha.

– Przeciwnik był wymagający, szczególnie po wprowadzonych w naszym zespole zmianach w drugiej połowie. Do rundy wiosennej jesteśmy przygotowani, kończymy dogrywać też formalnie transfery do drużyny – mówił po spotkaniu trener Waldemar Walkusz.

Zgodnie z terminarzem w sobotę 6 lutego o godz. 14 Pogoń zagra w Lęborku ligowe spotkanie ze Stolemem Gniewino. Mecz rozegrany zostanie zgodnie z przepisami sanitarnymi bez udziału publiczności. Istnieje realne ryzyko, że start ligi zostanie jednak przełożony z powodu rosnącej liczby zakażeń COVID-19 w województwie pomorskim i powiecie lęborskim.


Piotr Krefft zagrał z Legią, Arką i Jedynką Reda.

Kapitan drużyny D1 Pogoni Piotr Krefft z rocznika 2009 to jeden z najbardziej utalentowanych juniorów w Pogoni Lębork. Nic dziwnego, że interesuje się nim wiele poważnych akademii w kraju. Etatowy zawodnik Kadry Pomorza 2009 został zaproszony w lutym na testy do Lechii Gdańsk. Piotr z biało-zielonymi pojechał do Warszawy na sparing z Legią Warszawa (zagrał na pozycji obrońcy), a tydzień później w Gdańsku w barwach Lechii zagrał gry kontrolne z Arką Gdynia i UKS Jedynką Reda.

Piotr Krefft jest wychowankiem Pogoni, gra na pozycji pomocnika lub obrońcy. Uczy się w 6 klasie w Szkole Podstawowej nr 3. Jego trenerami w naszym klubie są Wiesław Krefft i Sebastian Brzozowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj