Poczuj jesienny klimat w Agroturystyce „Pod Lipą” – zobacz zdjęcia!

Jesienna depresja? Nie w tym roku! Złap ostatnie promienie słońca w najbardziej sielskim miejscu na Kaszubach - w Agroturystyce "Pod Lipą". 

0

Jesienna depresja? Nie w tym roku! Złap ostatnie promienie słońca w najbardziej sielskim miejscu na Kaszubach – w Agroturystyce „Pod Lipą”. 

Pisaliśmy już o Zagrodzie Edukacyjnej dla najmłodszych, pełnej niespodzianek, zabawy i przygód. Sezon na szkolne wycieczki powoli dobiega już końca, ale Agroturystyka „Pod Lipą” w Kamienickim Młynie nie zwalnia tempa. Dziś na językach mamy nową odsłonę jesiennej oferty obiektu.

Agroturystyka „Pod Lipą” to ogromny teren położony na Kaszubach, otoczony pięknymi lasami i jeziorami. Obiekt warto odwiedzić szczególnie w październiku, bo właśnie wtedy można przeżyć najlepsze przygody.

– Jesień to dla nas szczególny czas. Mieścimy się w centrum lasu, więc proszę sobie wyobrazić, jakie piękne widoku tu mamy, gdy liście na drzewach stają się kolorowe, a pobliskie jeziora nie są już tak zaludnione – mówi Sabina, właścicielka agroturystyki.

„Pod Lipą” można skorzystać z noclegów w pokojach lub pod namiotami. Warto wybrać się tu całą rodziną lub grupą zorganizowaną, ponieważ obiekt gwarantuje wiele aktywnych atrakcji.

– Mamy boisko do siatkówki i piłki nożnej. Można u nas łowić ryby, podziwiać kaszubskie eksponaty i zajrzeć do naszej małej zwierzęcej zagrody. Dodatkowo jesienią organizujemy wyprawy Nordic Walking po kaszubskich lasach. Jest tu wiele pięknych miejsc widokowych – dodaje Sabina. 


Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu: 691-899-863 oraz drogą elektroniczną na adres e-mail: sabinakrefta@podlipa.gdan.pl.

Zajrzyj na stronę internetową Agroturystyki „Pod Lipą” i dowiedz się więcej, klikając TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj