Piękny ogród na lato? Z GRONOBUD to możliwe!

Podjazd dla samochodu, taras przed domem czy brukowa alejka w ogrodzie powinna cieszyć oko przez długie lata. Funkcjonalność takiego podłoża w dużej mierze zależy jednak nie od samego materiału, ale również od brukarza i jego doświadczenia. Po czym poznasz prawdziwego fachowca?

0

Podjazd dla samochodu, taras przed domem czy brukowa alejka w ogrodzie powinna cieszyć oko przez długie lata. Funkcjonalność takiego podłoża w dużej mierze zależy jednak nie od samego materiału, ale również od brukarza i jego umiejętności. Po czym poznasz prawdziwego fachowca?

Planowanie idealnego ogrodu to duże wyzwanie i jednocześnie ciekawe doświadczenie. Gdy aranżacja podwórka jest już gotowa, przychodzi pora na wybór firmy brukarskiej, która wykona zlecenie. Tych z kolei na rynku działa coraz więcej, co wcale nie oznacza, że każda z nich pracuje tak samo. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze fachowca?

Po pierwsze – doświadczenie

Im dłużej na rynku utrzymuje się i prężnie działa firma, tym większe ma doświadczenie i lepszą opinię. Jedną z wiodących na pomorzu firm brukarskich jest Firma Budowlana GRONOBUD, która działa na rynku już od … lat. Wykonawca świadczy usługi z zakresu budowania podjazdów, alejek ogrodowych, placów, ścieżek, chodników, miejsc parkingowych itp.

Firmę GRONOBUD tworzy zespół fachowców, którzy stale pogłębiają innowacyjne techniki brukarskie, uczęszczając między innymi na szkolenia tak popularnych producentów kostki brukowej jak Semmelrock.

Po drugie – kompleksowa obsługa

Masz dylemat, który produkt wybrać na podjazd dla samochodu? A może już znalazłeś wymarzoną kostkę ale nie masz czasu, żeby ją zamówić? Odpowiedzią na Twoje problemy będzie firma brukarska, która kompleksowo wykona całe zlecenie. Firma Budowlana GRONOBUD zapewnia fachowe doradztwo, dostęp do katalogu produktów, a nawet zamówi za Ciebie towar z dostawą na wybrany adres!

– Gdy otwieraliśmy naszą firmę, główną intencją był rozwój. Rozwój nie tylko samej działalności, ale też naszych pracowników, co miało skutkować zadowoleniem klienta. Patrząc na minione lata mogę śmiało powiedzieć, że plan został wdrożony z sukcesem. Zajmujemy się brukarstwem od A do Z, zapewniamy kompleksową obsługę i solidnie wykonane zlecenia. Nie straszne nam są nawet najbardziej innowacyjne, nietypowe pomysły klientów – mówi Daniel Gronostajski, właściciel Firmy Budowlanej GRONOBUD.

Po trzecie – klient to priorytet

Wybierając firmę brukarską szukaj takiej, która traktuje klienta priorytetowo i z szacunkiem. Dzięki temu będziesz miał pewność, że z żadnym niespodziewanym problemem nie zostaniesz na lodzie.

– Wszystkie zlecenia muszą być gotowe na czas według życzenia klienta. Trzymamy się tej zasady, dlatego często można nas spotkać w pracy o nietypowych godzinach, nawet w nietypowe dni. Możemy dojechać na każdą budowę na terenie Kaszub. Jesteśmy elastyczni – dodaje Daniel Gronostajski.


Firma Budowlana GRONOBUD prowadzi też wynajem minikoparki. Zapytaj o tę usługę i o wolne terminy na zlecenia brukarskie pod numerem telefonu: 506 359 904.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj