Te święta spędź przy stole z dębu, grabu lub topoli!

Oryginalny prezent na święta z dostawą do domu. WOLF URBAN przygotował coś dla miłośników skandynawskich, niepowtarzalnych, ręcznie robionych mebli i nie tylko. 

0

Oryginalny prezent na święta z dostawą do domu. WOLF URBAN przygotował coś dla miłośników skandynawskich, niepowtarzalnych, ręcznie robionych mebli i nie tylko. 

WOLF URBAN Manufaktura Drewna to odpowiedź dla wszystkich, którzy stawiają na oryginalność i cenią naturalne piękno. Właśnie te dwie cechy możemy przypisać do ręcznie wyrabianych stolików kawowych i dekoracyjnych, luster oraz lamp z litego drewna autorstwa firmy WOLF URBAN.

– Stoliki mamy przede wszystkim z grabu, dębu i topoli. Każdy z nich ma inny kształt, nie da się go ponownie odtworzyć. To w końcu sama natura – mówi Katarzyna Urban, właścicielka firmy WOLF URBAN.

Klienci mogą wybierać stoliki spośród kilku opcji kolorystycznych. Dostępne są wersje w połysku, w macie, jasne i ciemne. Oprócz tego możemy sięgnąć po stolik rustykalny lub naturalny i zdecydować się na jego rozmiar, a także kształt i rodzaj drewna.

– Choć wybór jest u nas duży to jeszcze raz zaznaczam, że nie ma dwóch takich samych stolików. Możemy wykonać podobne, ale chcemy zachować ich oryginalność i unikatowość. Zależy nam, aby nasze wyroby były niezwykłe i niepowtarzalne, a to odróżnia nas od tzw. „sieciówek” – dodaje Katarzyna.

Jak wygląda proces tworzenia stolików? 

W rozmowie z właścicielką firmy WOLF URBAN dowiedzieliśmy się, że stworzenie takiego unikatowego mebla może zająć nawet kilka miesięcy. Jak to wygląda w praktyce?

Potężne drzewo najpierw jest cięte na plastry. Wtedy rozpoczyna się długi proces suszenia, przekładania i przenoszenia plastrów. Odpowiednio wysuszone płaty ruszają na obróbkę, czyli odkorowywanie, szlifowanie, wygładzanie i odkrywanie wspaniałości natury. Do plastrów mocowane są równie oryginalne nogi, które również wykonywane są pod zlecenie klienta (różnią się kształtem, wielkością i odcieniem).


SPRAWDŹ OFERTĘ ŚWIĄTECZNĄ!

Zapytaj o ofertę już teraz, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wolf87@wp.pl  lub pod numerem telefonu: 515 263 203.

Zobacz więcej TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj