Ogólnopolskie Zawody Taneczne dla dzieci

"Wave Of Dance" to pierwsza edycja Ogólnopolskich Zawodów Tanecznych skierowana do dzieci i młodzieży, które odbędą się 26 października w Kartuzach.

0
Tło zdjęcie utworzone przez senivpetro - pl.freepik.com

„Wave Of Dance” to pierwsza edycja Ogólnopolskich Zawodów Tanecznych skierowana do dzieci i młodzieży, które odbędą się 26 października w Kartuzach.

Zawody będą składały się z czterech kategorii tanecznych (Contemporary, Jazz, Impro Attack, Dance With Prop) oraz wiekowych (do 9 lat, 10 – 12 lat, 13 – 15 lat, od 16 lat).

Celem zawodów jest przede wszystkim popularyzacja twórczości tanecznej, a także integracja środowisk artystycznych, instytucji kultury oraz szkół tańca. Ważnym elementem jest zaakcentowanie potencjału kulturalnego stolicy Kaszub – miasta Kartuzy poprzez stworzenie wyjątkowych zawodów tanecznych organizowanych na najwyższym poziomie.

Konkurs wpłynie na podniesienie kwalifikacji jego uczestników, dając jednocześnie szansę na znalezienie inspiracji i motywacji do dalszej pracy. Będzie to wspaniała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności zarówno przez tancerzy doświadczonych, jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem.

„Wave Of Dance” poprowadzi doświadczona i niezwykle charyzmatyczna postać, jaką jest Mr Host, który zadba o niepowtarzalny klimat zawodów. Występy tancerzy oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: Joanna Czajkowska, Andrzej Morawiec, Grzegorz Pańtak. Natomiast znakomitą oprawą muzyczną zajmie się DJ Tomasin, grający na żywo.

Świetną atrakcją będzie prezentacja taneczna składu sędziowskiego, a także dodatkowe konkursy dla uczestników rozgrywane w trakcie przerw.

– Liczymy, że „Wave Of Dance” będzie nie tylko widowiskiem pełnym pasji, ale również sportowej rywalizacji i ogromnych emocji. W tych zawodach, poza sprawdzianem tanecznych możliwości, znacząca będzie także pula nagród. Poza wyjątkowymi trofeami, do zdobycia będą m.in. Puchar Burmistrza Kartuz, nagroda główna dla najlepszego zespołu „Wave Of Dance” oraz wiele innych – mówią organizatorzy konkursu.

Start imprezy o godzinie 9:00.

Zapisy oraz więcej informacji pod adresem e-mail: waveofdance@wp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj