Nowy sezon w drodze. Pogoń Lębork wyposażyła się w…

Sezon piłkarski 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Pogoń Lębork wyposażyła zawodników w nowe komplety meczowe.

0
źródło foto: Pogoń Lębork

Sezon piłkarski 2020/2021 zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Pogoń Lębork wyposażyła zawodników w nowe komplety meczowe.

IV liga Pogoni Lębork w nadchodzącym sezonie wystąpi na boisku w nowych strojach. Komplety marki ZINA w jasnoniebieskiej kolorystyce, ze skośnym pasem w klubowych barwach trafiły do klubu. Z przodu znalazł się herb drużyny i logo sponsora, zaś na plecach zawodników widnieje duży napis POGOŃ LĘBORK.

– Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Maciejowi Wolskiemu, który po raz kolejny zdecydował się wesprzeć nasz klub. Wcześniej komplet strojów otrzymała od niego drużyna rezerw. Ten rok jest wyjątkowy, bo nasz Klub święci 75-lecie działalności. Fajnie, że może to robić z firmą której tradycje sięgają roku 1987. Słowa podziękowania również dla członków Klubu 100, którzy wyszli z tym pomysłem i zainicjowali kontakt z firmą Metal-Rom Stroje prezentują się wyśmienicie. Będzie to nasz podstawowy komplet meczowy w nadchodzącym sezonie – deklaruje Wiceprezes Zarządu Pogoni ds. piłki nożnej Marek Piotrowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj