„Nowa siła z Gdyni” powstrzymana w Lęborku

Po myśli zawodniczek MKS Lew Lębork ułożyło się spotkanie w ramach 7 kolejki III Ligi Kobiet NO10.PL.

0

Lęborskie Lwice podjęły triumfatora tegorocznego Wojewódzkiego Pucharu Polski BPAP Marcusa Gdynia.

Pierwsza bramka wpada po świetnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego Martyny Bazowskiej, która obija przeciwniczkę i piłka wpada przy słupku do siatki.

Czas na przerwę, a w jej trakcie MKS Lew Lębork przekazuje Oli, ambasadorce akcji #PracuśkontraBiałaczka strój sportowy dla Jasia Waleczne Serce.

Szybka odprawa, kilka zmian w składzie i Lęborskie Lwice znowu grają to co, lubią najbardziej – skuteczną kontrę. Tak na listę strzelców w drugiej połowie wpisują się Agnieszka Zielińska oraz Weronika Lejk.

Rywalki w 88 minucie strzelają swojego honorowego gola, aby ostatecznie zapisać końcowy wynik MKS Lew Lębork – BPAP Marcus Gdynia 3:1.