Big Brother 2. Natalia z drużyny „Lew Lębork” w programie!

Natalia Dawidowska z drużyny "Lew Lębork" dostała się do programu "Big Brother".

0
Foto: Big Brother TVN7 Facebook

Natalia Dawidowska z drużyny „Lew Lębork” dostała się do programu „Big Brother”.

– Pracowała jako kierowca w firmie kurierskiej. Aktywnie działa w Ochotniczej Straży Pożarnej. Była w wojsku, gdzie uzyskała stopień starszego szeregowego. Dostała propozycje zawodowej służby wojskowej. W wolnym czasie biega i pomaga innym. Lubi być samowystarczalna i zawsze uparcie dąży do celu. Wie, że intryguje innych swoim wyglądem. Nie przeszkadza jej, gdy ludzie biorą ją za chłopaka – czytamy na stronie programu „Big Brother”.

Natalia to też zapalona zawodniczka w kobiecej drużynie piłki nożnej „Lew Lębork”. Obecnie mieszka w Rumii, jednak planuje przeprowadzić się do Lini (pow. wejherowski).

– Natalia jest otwartą i szczerą osobą, a zarazem specyficzną i bardzo charyzmatyczną zawodniczką. W wielkiej tajemnicy trzymała przed nami fakt, że dostała się do nowej edycji programu „Big Brother”. Przypuszczam, że zapewne takie są zasady programu. Mamy nadzieję, że tak jak radzi sobie na boisku, tak samo poradzi sobie w programie. Zrobi tam SHOW, bo wiemy na co ją stać – mówi Piotr Grudzień, prezes klubu „Lew Lębork”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj