Na lęborskim oktagonie poleje się krew

First Step Championship MMA&K1 przygotowało niesamowite wydarzenie sportowe dla mieszkańców Lęborka. Już 21 marca będzie można zobaczyć galę MMA i K1 w lęborskim oktagonie! 

0
źródło foto: Federacja FSC

First Step Championship MMA&K1 przygotowało niesamowite wydarzenie sportowe dla mieszkańców Lęborka. Już 21 marca będzie można zobaczyć galę MMA i K1 w lęborskim oktagonie! 

First Step Championship MMA&K1 przygotowało niesamowite wydarzenie dla wszystkich fanów walk. Już 21 marca o godzinie 18:00 na Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Piotra Skargi 52 w Lęborku odbędzie się gala MMA i K1 FSC 3: Agoga Show.

Dlaczego Lębork?

Mieszkam tu od urodzenia, tutaj stawiałem moje pierwsze sportowe kroki. Mam tutaj też znajomych i przyjaciół, a także znam wielu zawodników sztuk walki, a przecież w Lęborku mamy świetnych sportowców. Jako promotor i prezes organizacji First Step Championship chcę dać szansę promocji podczas gal na najwyższym poziomie chłopakom z naszego miasta. W ubiegłym roku zorganizowałem dwie gale –
w czerwcu w Redzie oraz w październiku w Bytowie.
Na każdą z gal angażowałem również zawodników z Lęborka, którzy spisywali się świetnie. Lęborska gala będzie największym sportowym wydarzeniem, które dotychczas miałem szansę organizować – mówi o wydarzeniu prezes organizacji First Step Championship.
Na lęborską galę przygotowano aż 14 pojedynków, z czego w 11 udział wezmą zawodnicy z Lęborka i okolic. Reszta z nich pochodzi z wielu innych miast w Polsce zaczynając od Trójmiasta przez Warszawę, na Wrocławiu kończąc. Jak na profesjonalną galę przystało, całość będzie starannie oprawiona: efekty świetlne i pirotechniczne, elektryzująca muzyka, występy artystyczne, ring girls, a to wszystko przy zapowiedziach profesjonalnego konferansjera z najwyższej półki.
W walce wieczoru zaprezentuje się lęborski kickboxer Karol Kruzel oraz jeden z najlepszych polskich kickboxerów Jerzy „Juras” Wroński. Obaj mają na koncie wiele sukcesów, więc pojedynek z pewnością będzie zaciekły.
Swoją obecnością lęborski oktagon zaszczyci znany youtuber Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień, który zadebiutował w walce z Bonusem BGC na gali FAME MMA. Kojarzony z taksówkami Szymon również pochodzi z Lęborka, o czym mało kto wie.

Jedną z głównych atrakcji na gali będzie walka o pas mistrzowski kategorii 70 kg w amatorskiej formule MMA organizacji FSC, o który zawalczy aż czterech zawodników:

Mateusz Miotke, Karol Możuch (obaj z Lęborka), którzy mają na koncie zwycięskie pojedynki z poprzedniej gali FSC 2: „Kaszubskie Pranie”, reprezentant klubu Fight Fabric Challenge Łódź Jakub Owczarek oraz reprezentant klubu Mighty Bulls Gdynia, Marcel Kachel.
Wraz ze zbliżającym się terminem gali, organizator zaprezentuje pozostałe zestawienia walk.
Bilety w cenach 49 zł trybuna, 69 zł płyta/balkon oraz 190 zł/os przy stoliku VIP z napojami i cateringiem będą dostępne od 13 lutego, we wskazanych punktach sprzedaży w Lęborku:
-recepcja klubu Agoga Gym ul. Abrahama 10
-Salon Kosmetyczny Sekret Piękna ul. Wojska Polskiego 42b
-Solarium Tropicana ul. Handlowa 6
Więcej informacji na fanpage organizatora.

 

 

źródło foto: Federacja FSC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj