Mundurowi przypominają o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa

Za nami kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Powoli wracamy do normalnego życia, jednak nadal trzeba pamiętać o obowiązujących obostrzeniach.

0
Za nami kolejny etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Powoli wracamy do normalnego życia, jednak nadal trzeba pamiętać o obowiązujących obostrzeniach. 

Za nami trzeci etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku możemy skorzystać z usług fryzjera, kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni. Został także podwyższony limit pasażerów w transporcie publicznym. Należy jednak pamiętać, że nadal musimy stosować się do ściśle określonych zaleceń. Niezależenie od dnia tygodnia, policjanci z kartuskiej komendy przypominają, że stopniowe znoszenie obostrzeń nie zwalnia ze stosowania podstawowych zasad bezpieczeństwa, które powinny stać się podstawą naszego codziennego funkcjonowania. W dalszym ciągu obowiązuje obowiązkowe zasłanianie ust i nosa w miejscach publicznych, a także zachowanie 2 metrowej odległości od innych w przestrzeni publicznej. Podczas zbliżającego się weekendu mundurowi szczególną uwagę będą przywiązywać do przestrzegania tych zasad. Osoby, które rażąco będą naruszały obowiązujące obostrzenia muszą liczyć się z wysokimi mandatami lub nawet karą administracyjną.

Pamiętajmy!! Stosując się do przepisów, zwiększamy nasze bezpieczeństwo i zmniejszamy ryzyko zakażenia się koronawirusem. Szczegółowe informacje i aktualne przepisy można znaleźć na stronie  www.gov.pl, w zakładce „Aktualne zasady i ograniczenia”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj