Młody zawodnik Pogoni Lębork z awansem?

Franek Stenka to 17 - letni zawodnik Pogoni Lębork. Jego kreatywność, umiejętności techniczno - taktyczne oraz boiskowa inteligencja sprawiły, że zainteresował się nim trener Walkusz. Młody zawodnik ma szansę zagrać w IV lidze.

0
źródło foto: Pogoń Lębork

Franek Stenka to 17 – letni zawodnik Pogoni Lębork. Jego kreatywność, umiejętności techniczno – taktyczne oraz boiskowa inteligencja sprawiły, że zainteresował się nim trener Walkusz. Młody zawodnik ma szansę zagrać w IV lidze.

Podczas wspólnych jesiennych treningów seniorów z wyróżniającymi się juniorami trener Walkusz zwrócił uwagę na Franka Stenkę, który zaskoczył swoimi umiejętnościami. Młody lewy pomocnik uczestniczył w zimowym zgrupowaniu i regularnie trenuje z pierwszym zespołem. Grał też często wraz z innym młodzieżowcem Wiktorem Miotkiem w sparingach. W jednym z nich z KS Chwaszczyno strzelił nawet bramkę. „Franek”, bo taką boiskową ksywę ma ten zaangażowany i pracowity młody piłkarz w Pogoni trenuje od roku 2014. Pod okiem trenera Wojciecha Musuły przeszedł drogę od juniora D2 do B.
Młodego zawodnika w czwartoligowych rozgrywkach będziemy mogli zobaczyć najpewniej na lewym skrzydle.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj