MKS Lew Lębork pnie się po tabeli. GKS Żukowo bez bramki

Lwice z Lęborka odnotowały kolejne zwycięstwo. Tym razem rywalizowały z GKS Żukowo.

0

Spotkanie miało miejsce 3 listopada w Żukowie.

– Jak zawsze podchodzimy z respektem do przeciwniczek z Żukowa. Historycznie patrząc, prawie każdy mecz z tym zespołem to przeprawa i walka o każdy metr boiska – mówił Piotr Grudzień, prezes MKS Lew Lębork.

Tym razem jednak to drużynie z Lęborka sprzyjało szczęście. Lwice odnotowały kolejne zwycięstwo i wskoczyły na II miejsce w tabeli zaraz za Lechią Gdańsk, która przewodzi w tej rundzie jesiennej sezonu 2019/2020.

Bramki strzelały: w 20 minucie Weronika Butowska i w 67 minucie Weronika Lejk. Mecz zakończył się wynikiem GKS Żukowo – MKS Lew Lębork 0:2.