„Miłosna pułapka” w Lęborskim Centrum Kultury

Tym razem miłośnicy spektakli we "Fregacie" będą mieli okazję zobaczyć sztukę komediową w reżyserii Stefana Friedmanna pod tytułem "Miłosna Pułapka".

0
źródło foto: Lęborskie Centrum Kultury "Fregata"

Tym razem miłośnicy spektakli we „Fregacie” będą mieli okazję zobaczyć sztukę komediową w reżyserii Stefana Friedmanna pod tytułem „Miłosna Pułapka”.

W czwartek, 19 listopada 2020 roku o godzinie 17:00 i 20:00, na scenie we „Fregacie”, publiczność obejrzy komedię romantyczną z udziałem znanych aktorów teatralnych i filmowych. Bilety w cenie 60 złotych dostępne są w kasie kina przy ulicy Gdańskiej 12 oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl.

Opis spektaklu

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki…

Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną?

– Spektakl zorganizowany zostanie zgodnie z wytycznymi GIS. Sala widowiskowa będzie zapełniona w połowie z obowiązującymi odstępami pomiędzy widzami – informuje organizator.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj